live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Зеленський анонсував програму допомоги малому та середньому бізнесу на час епідемії


фото: reuters
В Офісі президента міркують над створенням інструментів для кредитування нових підприємців та підтримки наявних завдяки кредитним канікулам та компенсації відсотків за кредитами

Про це президент Володимир Зеленський провів повідомив на нараді з представниками уряду та банківського сектору щодо допомоги малому та середньому бізнесу під час і після епідемії коронавірусу, повідомила пресслужба.

“Малий та середній бізнес сьогодні страждає найбільше, адже не може працювати та не має великої фінансової „подушки“. А саме бізнес - це робочі місця та податки”, - вважає президент.

На нараді обговорили створення інструментів для кредитування нових підприємців та підтримки наявних завдяки кредитним канікулам та компенсації відсотків за кредитами так, щоб не збільшити кількість прострочених позик.

Президент також зауважив, що нові інструменти мають показати підприємцям, що “білими” бути вигідно.

“Світ змінився. Працювати „в тіні“ сьогодні невигідно. Треба стимулювати зайнятість, запобігаючи неконтрольованій інфляції”, - сказала радник керівника Офісу президента Вікторія Страхова.

“Потрібно створити нові та переосмислити наявні програми підтримки, тобто розширити підтримку тих, хто вже працює у різних сферах”, - сказав Зеленський.

Учасники наради заявили, що вже найближчими днями представлять дієві програми для підтримки українського підприємництва.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

27 листопада, 2020 п'ятниця

27 листопада, 2020 п'ятниця

26 листопада, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати