live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На позачерговому засіданні Ради потрібно ухвалити підвищення зарплат нашим “тихим” героям – аптекарям, транспортникам і продавцям, - Гройсман

Держава, шляхом ухвалення відповідних рішень – передусім на рівні Верховної Ради - має підтримати людей, які сьогодні позбавлені роботи й доходів, пенсіонерів, які є в групі ризику, і підтримати підприємства

Про це в ефірі телешоу “Говорить великий Львів” сказав колишній прем’єр-міністр Володимир Гройсман. 

За його словами, треба відзначити “тихих героїв” - працівників  магазинів, заправок, аптек, водіїв громадського транспорту.  

“Було б справедливо, аби держава, на додаток до їхніх зарплат, виділила “плюс» 22%. Щоб вони відчували фінансову підтримку”, - запропонував Гройсман.  

Для людей, які втратили роботу через карантин, підтримка має становити 4723 грн., вважає екс-прем’єр-міністр.

“Треба ухвалити рішення, щоб ці люди отримали підтримку хоча б на рівні мінімальної зарплати. А для тих підприємств, які не мають можливостей працювати, треба пропрацювати програму нульової ставки по кредитах. Можливості є”, - зазначив Володимир Гройсман.

Він наголосив, що економічні виклики мають бути серйозно сприйняті державою, і має бути план виходу з криз, з якими стикається країна.

 

новини партнерів

3 червня, 2020 середа

3 червня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати