live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Портников: Якщо ми не відмовимося від популізму, то поховаємо державу і її доведеться відновлювати нашим нащадкам

Віталій Портников переконаний - якщо українці не відмовляться від популізму, державність доведеться відновлювати нашим нащадкам

Про це Портников заявив у програмі "Суботній політклуб" на Еспресо.TV.

За його словами під час пандемії коронавірусу час популістських політиків у світі добігає кінця.

"Ця історія з коронавірусом, це смерть популізму. Тому, що час популістських політиків добігає кінця. Люди, які просто робили багатозначущі обіцянки своїм співвітчизникам, не маючи ніякого розуміння, нікого "зеленого" поняття, як добитися результату, зникнуть з політичної арени світу досить швидко. Знадобиться інструмент позачергових виборів, урядів національної єдності, рад національного порятунку, і це стосується не тільки України, а усіх країн, в яких існує неінституційне популістське правління. І ці країни інакше не врятуються", - сказав Портников.

Він попередив, що після карантину будуть величезні проблеми не лише з епідемією, але й з економікою.

"І не треба людям, які сподіваються, що цього можна оминути, тішити себе ілюзіями. Не буде більше ніяких позитивних новин для вас, шановні друзі. Вам доведеться брати відповідальність за країну у власні руки. Чудес не відбудеться. Буде найсерйозніша криза за усі роки існування української держави. Багато з вас стане жертвами цієї кризи, жертвами епідемії і жертвами економічних проблем. Поїхати не буде куди, тому що кордони довгий час будуть закриті, ніяких нових закордонних працівників ніхто не буде допускати. Якщо ми не відмовимося від популістського підходу, таким чином ми поховаємо державу і її доведеться відновлювати вже нашим нащадкам. Якщо не буде національної єдності та культу професіоналізму, якщо буде культ розбрату та популізму, то все – пиши пропало", - переконаний Портников.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

1 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати