live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сприяння контррозвідці СБУ: Зеленський змінив положення указу про Антитерористичний центр

Президент Володимир Зеленський вніс зміни до Указу щодо положення про Антитерористичний центр, зокрема, встановив, що центр сприятиме СБУ у контррозвідувальній діяльності

Про це йдеться в указі №159/2020.

Зокрема, Зеленський доповнив положення щодо діяльності Антитерористичного центру пунктом, який передбачає сприяння органам і підрозділам Служби безпеки України у проведенні контррозвідувальної діяльності в інтересах забезпечення державної безпеки.

Крім того, президент зменшив кількість заступників керівника Антитерористичного центру з чотирьох до двох.

"Керівник центру має першого заступника та заступника, які призначаються на посади та звільняються з посад Головою Служби безпеки України за поданням керівника центру. Перший заступник та заступник керівника Центру призначаються із числа співробітників Служби безпеки України. Заступник керівника Центру за посадою є начальником штабу Центру", - йдеться в указі.

Зазначається, що штаб сприятиме органам і підрозділам Служби безпеки України у проведенні контррозвідувальної діяльності в інтересах забезпечення державної безпеки; здійснюватиме в установленому порядку самопредставництво інтересів центру в судах України через заступника начальника штабу Центру, який спрямовує роботу юридичного підрозділу штабу, та співробітників юридичного підрозділу штабу.

Крім того, штаб забезпечуватиме наукове, організаційне, документальне, інформаційне, експертно-аналітичне, фінансове, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності центру.

Зеленський також змінив формулювання деяких функцій координаційних груп Антитерористичного центру при регіональних органах Служби безпеки України. Зокрема, Глава держави визначив, що такі групи розробляють рекомендації, спрямовані на вдосконалення територіальної підсистеми єдиної державної системи запобігання, реагування і припинення терористичних актів та мінімізації їх наслідків; визначають потребу в силах та засобах, які можуть використовуватись у протидії терористичним проявам.

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати