live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Ми, як ніхто інші, знаємо, що таке самооборона при нападі на тебе": ультрас "Шахтаря" також підтримали Стерненка

Ультрас донецького "Шахтаря" обурені діями суду в справах українського активіста Сергія Стерненка та колаборанта Романа Лягіна

Заяву вони виклали у Facebook.

"Ми, ультрас донецького футбольного клубу Шахтар, уважно стежимо за суспільно-політичним життям в Україні. Та з подивом і занепокоєнням спостерігаємо за останніми подіями, які фактично розвертають політику країни в протилежний бік, у порівнянні з курсом, що був відвойований народом на Євромайдані та у війні з Росією.

Неабияку стурбованість викликає тиск з боку влади на громадсько активних українців, та політика потурання вимогам російського агресора у переговорному процесі з імовірною подальшою легалізацією російських окупаційних структур. У цьому контексті особливу увагу ми приділяємо маркерним справам, що стосуються громадян України, які активно і системно протистоять проросійським силам", - написали вони.

Вони обурені діями суду в справах Стерненка та колаборанта Лягіна.

"Однією з таких є справа громадського діяча з Одеси Сергія Стерненка. На нього було скоєно аж три замахи. Під час останнього Сергій отримав важкі поранення, але в ході заходів самооборони наніс також кілька поранень нападникам. Один із них загинув. Ми, як ніхто інші, знаємо, що таке, коли тебе атакують біля власної оселі. Ми, як ніхто інші, знаємо, що таке самооборона при нападі на тебе. Іншою маркерною справою, за якою ми стежимо, є справа російського терориста та колаборанта Романа Лягіна. Він - один із очільників і провідників російської окупації Донецької та Луганської областей. Справа Лягіна розвалюється в судах, а, по суті, саботується. Існує ймовірність, що Лягін не отримає покарання, на яке заслуговує і гірше того - вийде на свободу", - заявили ультрас.

Вони розцінюють справу Стерненка як наступ на українців з активною громадянською позицією, а розвал справи Лягіна - як потурання антиукраїнським силам.

"Знаємо, що потурання антиукраїнським силам спричиняє війну, яка знищує міста та призводить до катастрофи. Вдруге ми переїжджати не збираємось.

Якщо антиукраїнські сили й надалі продовжуватимуть подібну діяльність, то ми будемо змушені вийти на протест і рішуче діяти задля порятунку України!", - додали там.

І додали ряд тез:

  • 1. Ні легалізації російських окупантів.
  • 2. Українці мають право на самозахист.
  • 3. Російські терористи мають сидіти в тюрмах.
  • 4. Донбас - це Україна!
  • Фанатський рух "Динамо" попередив про акції протесту та закликав долучатись ультрас інших клубів, якщо активістові Сергію Стерненку таки спробують висунути підозру.

новини партнерів

29 вересня, 2020 вівторок

28 вересня, 2020 понеділок

29 вересня, 2020 вівторок

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати