live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Дніпропетровщина та Полтавщина просять МОЗ послабити карантин

Керівництво Дніпропетровської та Полтавської обласних державних адміністрацій звернулися до Міністерства охорони здоров'я з проханням дозволити розпочати другий етап ослаблення карантину

Про це повідомили в пресслужби Дніпропетровської і Полтавської ОДА.

Області не потрапили до списка готових до ослаблення областей за кількістю проведених тестів на COVID-19.

За даними МОЗ, у Дніпропетровській області за останні 7 днів було проведено 7,1 тестів на 100 тисяч населення, у Полтавській області - 7,32. Для відповідності критеріям необхідно мати показник в 12 і більш проведених тестів.

Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко зауважив, що на кількість проведених тестів в області вплинуло невелику кількість контактних осіб, а також перевірки на лабораторії з боку комісії Центру громадського здоров'я.

"Ми вже почали переговори з МОЗ, щоб там переглянули показник охоплення тестувань. Щоб швидше область перейшла до наступного етапу ослаблення карантину, зокрема, відновлення роботи транспорту в звичайному режимі. Цього вимагають наші жителі. До того ж, епідемічна ситуація в регіоні стабільна", - зауважив Бондаренко.

У свою чергу у Полтавській області повідомили, що менше від необхідного кількість тестувань пов'язано з епідеміологічною ситуацією.

"Зменшення кількості тестів в області об'єктивне. Протягом останніх кількох днів фіксуємо нуль або один новий випадок на добу. Тестувати людей безпідставно ми не маємо права. Ця процедура здійснюється у відповідності з нормативними актами Моз, де передбачено вимоги, згідно з якими потрібно проводити тестування. Ми їх дотримуємося. Свою позицію аргументували міністерству і там погодилися, що повинні надати нам додаткові роз'яснення, яким чином повинні діяти, враховуючи нашу нинішню позитивну динаміку", - сказав голова Полтавської ОДА Олег Синегубов.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

7 червня, 2020 неділя

6 червня, 2020 субота

7 червня, 2020 неділя

6 червня, 2020 субота

5 червня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати