Спецназ ДБР заблокував вхід до організованої Порошенком виставки картин у музеї Гончара


фото: eurosolidarity.org
У Києві спецназ ДБР заблокував вхід до музею імені Івана Гончара, де проходила презентація виставки картин, організованої п'ятим президентом Петром Порошенком, не пускають ні відвідувачів, ні депутатів

Про це з під стін музею імені Івана Гончара повідомив активіст, ветеран АТО Олександр Погребиський, передає Еспресо.TV.

Погребиський зауважив, що у столиці спецназ ДБР заблокував вхід до музею Івана Гончара, де проходила презентація виставки картин організованої п'ятим президентом Петром Порошенком.

До музею не пускають ані відвідувачів, ані нардепів.

"Одразу після презентації приїхало ДБР, спочатку просто слідчі. Вони не представляються і не кажуть на яких підставах вони тут роблять. Адвокат (адвокат Петра Порошенка - ред.) задавав питання: з якого вони підрозділу ДБР, по якій адресі знаходяться. Вони не дають відповіді. Вони не дають відповіді чому вони тут перебувають, в якому статусі. А потім ще приїхав бус спецназу одягнений в амуніцію. Заблокували приймальню. Коли знаходиться спецназ у приміщенні, то це прямий тиск на людей, на адміністрацію. Вони не пропускали народних депутатів. Є прямі записи, як вони порушують закон України. Потім вони вибігли, сіли в машину. І тепер стоять, кудись дзвонять, щось чекають", - зазначив Погребиський.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 грудня, 2020 вівторок

30 листопада, 2020 понеділок

1 грудня, 2020 вівторок

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати