live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Степанов заявив, що в Україні немає системи охорони здоров'я, а на МОЗ здійснюють медійні атаки і тиск


фото: pravda.ua
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив про медійні атаки та політичний тиск на МОЗ

Про це він сказав у відеозверненні, яке оприлюднене на офіційному Facebook МОЗ.

"Останнім часом МОЗ часто згадують у негативному тоні і звинувачують у всіх можливих і неможливих злочинах, чинять медійні атаки та політичний тиск. Тому я вважаю за потрібне прояснити ситуацію. На посту міністра я вже два місяці, тож можу обґрунтовано стверджувати: системи охорони здоров’я в Україні немає. Це окремі уламки радянського минулого, шматочки абстрактних нездійснених проєктів майбутнього, відсутність нормальної нормативної та ресурсної бази, а система повністю знищена. ... Як і доручив президент, ми виправимо помилки, допущені п’ять років тому при планування медичної реформи. Це не станеться завтра. Для цього потрібне час", - сказав Степанов.

Водночас він заявив, що попередні кроки з реформування медичної сфери в Україні, які здійснювалися останні три роки, не враховували українських реалій.

За його словами, зараз медійний простір поділений на два табори.

"Один табір - адепти так званої псевдореформи, котрі мали абсолютну владу і майже чотири роки експериментували з українською медициною. З іншого боку - вітчизняні лікарі, медичні працівники всіх рівнів, які опинилися під загрозою звільнення. Зараз ці так звані реформатори стали критиками будь-чого, аби тільки здіймати публічний галас, щоб відволікти українців від провалів своєї діяльності", - заявив Степанов.

За твердженням Степанова, попередні кроки в реформуванні призвели до загрози закриття лікарень, звільнення медпрацівників та їх відтоку за кордон.

"З нами команда професіоналів, нас підтримують лікарі, експерти, фахівці з міжнародним авторитетом. Ми маємо спільне бачення з вирішенням проблем охорони здоров’я з президентом та прем'єр-міністром. Я не боюся ніяких нападок і готовий захищати нашу позицію до кінця", - сказав Степанов.

  • Міністр охорони здоров’я Максим Степанов вважає пріоритетами у своїй діяльності боротьбу з коронавірусом та завершення медичної реформи.

новини партнерів

3 липня, 2020 п'ятниця

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати