live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Реформа Укроборонпрому та закон про закупівлі: у програмі дій Кабміну прописали 9 пунктів змін в ОПК


фото: korrespondent.net
Програма дій уряду передбачає перетворення “Укроборонпрому” в акціонерну холдингову компанію

Проєкт документа оприлюднено на Урядовому порталі.

Серед завдань: реформа системи визначення потреб та закупівель створення механізмів конкурентних закупівель; захист національного виробника; розроблення проекту Закону “Про оборонні закупівлі”.

Крім того, планується впровадити дієву систему фінансування розробок та виготовлення сучасних зразків зброї та озброєння для ЗСУ, а також на експорт.

Підтримка підприємств ОПК та космічної галузі, що мають унікальні розробки та технології, відновити виробництво продукції, яка має значний експортний потенціал.

В планах уряду - нова редакція Закону “Про особливості управління об’єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі”, а також реформа підприємств ОПК.

Окремий пункт присвячено змінам у роботі концерну “Укроборонпром”.

“Реформування ДК “Укроборонпром” шляхом створення акціонерної холдингової компанії з корпоративною моделлю управління”, - йдеться у програмі.

Передбачається також реалізація концепції імпортозаміщення,поглиблення міждержавної співпраці в галузі ОПК, реформування системи державного експортного контролю за товарами військового призначення та подвійного використання.

У результаті очікується постачання у війська новітніх систем озброєння, збільшення кількості підприємств, які отримують чистий прибуток, а також прийняття на озброєння автоматизованих систем управління військами і зброєю.

  • Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов виступив за створення посади віцепрем’єра – міністра з питань оборонно-промислової політики.
  •  Данілов представив концепцію реформування оборонно-промислового комплексу.
  • Введення посади віцепрем'єра з питань оборонно-промислового комплексу в Кабінеті міністрів має розв'язати проблему недостатньої координації через відсутність профільного органу.
  • Претенденти на посаду віце-прем'єра з питань оборонно-промислового комплексу пройдуть спецперевірку.

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати