live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кулеба припустив, що Україна та Туреччина підпишуть угоду про ЗВТ цьогоріч

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба допускає можливість підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Туреччиною у 2020 році

Про це повідомляє УНІАН.

"Ми дійсно налаштовані провести чергове засідання стратегічної ради наших президентів цього року і хочемо наповнити її максимальним змістом, і, безумовно, угода про вільну торгівлю є однією з таких задач, яка має бути вже освячена нашими лідерами", - наголосив Кулеба.

Глава МЗС України сказав, що переговори щодо укладення угоди тривають між експертами країн на рівні Міністерства економіки і торгівлі.

"Наразі ми очікуємо на певний позиційний документ з боку турецької сторони для того, щоб продовжити наші консультації і рухатися вперед. Але, я хочу наголосити дуже чітко, що і в Києві, і в Анкарі є чітка політична воля довести цей процес нарешті до результату, який збалансовуватиме інтереси української економіки, турецької економіки, і дозволить обом країнам виграти суттєво від зони вільної торгівлі, і ми повністю поділяємо ту ціль, яка була озвучена президентом Ердоганом - 10 млрд товарообігу між Україною і Туреччиною. Ми можемо прийти до цієї цифри лише через угоду про вільну торгівлю", - заявив Кулеба.

Як сказав Кулеба, турецькі товари можна знайти у будь-якому магазин України.

"На жаль, українські товари ще не так представлені на турецькому ринку, але у нас є теж багато того, від чого турецькі споживачі і покупці лише виграють", - додав міністр.

 Кулеба запевнив, що політичні лідери, міністри закордонних справ і торгівлі готові будуть долучитися для того, щоб розв'язати ті питання, які не вирішаться на експертному рівні.

 

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

12 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати