Набув чинності закон, що дозволяє військовим із інвалідністю служити в СБУ та ДПСУ

8 липня вступили в силу зміни до Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу”, якими військовим з інвалідністю дозволяється служити в лавах прикордонників та Служби безпеки України

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Змінами до ст 20 та 23 ЗУ “Про військовий обов’язок і військову службу” Державну прикордонну службу України та Службу безпеки України пропонується виключити з переліку військових формувань у яких не можуть проходити військову службу військовослужбовці, визнані військово-лікарськими комісіями за станом здоров’я непридатними до військової служби.

Таким військовослужбовцям надається можливість продовжувати проходження військової служби у ДПСУ та СБУ.

У СБУ та ДПСУ повинні сформувати перелік посад, що можуть бути заміщені військовослужбовцями, які визнані військово-лікарськими комісіями непридатними до військової служби.

Аналогічна можливість продовжувати військову службу вже передбачена чинним законодавством для військовослужбовців Збройних Сил України законом від 2018 року.

Водночас, Служба зовнішньої розвідки залишається в переліку військових формувань, у яких не можуть проходити військову службу особи, визнані за станом здоров’я непридатними до військової служби, незалежно від посад.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Все по темі

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати