live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Львові стартувала кампанія проти нетверезого водіння "3D водій"

Cоціальна кампанія "3D водій" означає – довіра, досвід, дотримання правил безпеки

Соціальна кампанія "3D водій" передбачає об'єднання зусиль органів місцевої та державної влади, бізнесу та громадськості, для зміни поведінки водіїв та осіб, які вживаючи алкогольні напої, які можуть стати потенційними порушниками та наражати себе та оточуючих на небезпеку, повідомляє пресслужба Львівської міськради.

"Цінність людського життя дуже часто оцінюється тоді, коли ми когось втрачаємо, коли читаємо жахливі новини. Дрібниці справді можуть врятувати людське життя. Дослідження показало, що дуже багато людей не звертають увагу, коли сідають за кермо у стані сп’яніння, а це може призвести до летальних наслідків", — зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

Cоціальна кампанія "3D водій" означає – довіра, досвід, дотримання правил безпеки. Кампанія популяризує культуру тверезого водіння. Організатори наголошують на важливості того, щоб культура людей виражалась не тільки в побуті, але і за кермом та на дорозі.

"Наша організація бореться із водінням у стані алкогольного сп’яніння. За допомогою небайдужих трьох сторін — місцевої влади, активістів і, на мою думку, дуже хорошого соціально відповідального бізнесу, який готовий взяти на себе соціальну відповідальність і допомогти вирішити цю проблему", — пояснив організатор ініціативи "Пітбуль Львів" Микола Ільчук.

У рамках кампанії також презентували результати опитування мешканців Львова щодо рівня безпеки у місті, виявлення причин нетверезого водіння, а також можливі шляхи зменшення кількості випадків нетверезого водіння.

Довідково.

Опитування проведено 13 квітня — 1 травня 2020 року методом самозаповнення онлайн анкети. Опитано 860 львів'ян, до масиву аналізу включено 819 анкет. Метод рекрутингу представляє 4 техніки збору інформації. Результати опитування варто інтерпретувати як тренд.

Основні результати дослідження:

  • 35% опитаних задоволені, коли переходять дорогу наземним пішохідним переходом, а 34% - не задоволені;
  • 28% опитаних не задоволені рівнем безпеки, коли пересуваються магістральними вулицями Львова, а 37% - не задоволені рівнем безпеки, коли пересуваються магістральними вулицями Львова;
  • 51% з опитаних задоволені, а 19% ні, коли переміщаєтеся вулицями у районі;
  • 4% з опитаних були свідками того, коли друзі або ж незнайомці сідали за кермо авто, будучи у стані алкогольного сп’яніння;
  • 37% опитаних нікуди не зверталися, як побачили нетверезого водія;
  • 13% сідали за кермо у нетверезому вигляді;
  • 52% опитаних у разі вживання алкоголю, не сідають нетверезими за кермо, а викликають таксі;
  • 18% опитаних взагалі не знають, що можна викликати "тверезого водія" у службах таксі.

 

Все по темі

новини партнерів

4 серпня, 2020 вівторок

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати