У Києві проходить церемонія прощання з медиком Миколою Ільїним, якого вбили окупанти під Зайцевим


фото: Укрінформ
У Соборі Святого Олександра прощаються з військовим медиком Миколою Ільїним, вбитим російськими окупантами під Зайцевим

Про це повідомляє Укрінформ.

Побратими прийшли вшанувати загиблого. Церемонія триватиме до 13.00.

Сержани Ільїн народився 1984 року в Білорусі. У 2006 приїхав до Естонії і мав статус біженця. 2016 року отримав естонське громадянство.

 Ільїн проходив військову службу в підрозділі ЗСУ на законних підставах. Згідно з чинним законодавством, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, можуть у добровільному порядку (за контрактом) проходити військову службу.

  • Нагадаємо, російсько-окупаційні війська обстріляли трьох військовослужбовців, які мали здійснити евакуацію тіла військового, який 13 липня загинув, підірвавшись на невідомому вибуховому пристрої поблизу Зайцевого
  • 16 липня у пресслужбі Військово-Морських сил назвали ім'я загиблого від вибуху міни під час виконання бойового завдання.
  • Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу підтвердив, що громадянин його країни 13 липня загинув в зоні ООС.
  • 17 липня в штабі ООС заявили, що російські окупаційні війська не дають проводити розшук пораненого українського військового після засідки та вбивства українського медика.
  • 17 липня невідоме тіло передали на контрольовану Україною територію.
  • 17 липня у Лимані на Донеччині поховали морського піхотинця лейтенанта Дмитра Красногрудя (позивний "Мир"), який загинув під час виконання бойового завдання у районі Зайцевого.
  • Результати експертизи ДНК підтвердили, що окупанти передали на підконтрольну територію тіло загиблого під Зайцевим медика-сержанта Миколи Іліна.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

8 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати