live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НСЗУ пропонує втричі збільшити тариф на медичну допомогу при пологах


фото: volyn.com.ua
НСЗУ з наступного року пропонує втричі збільшити тариф на надання медичної допомоги при пологах - до 24 тис. грн

Про це повідомила пресслужба Національної служби здоров'я у Facebook.

"Медична допомога при пологах залишиться пріоритетним напрямком в Програмі медичних гарантій у 2021 році. В наступному році НСЗУ пропонує збільшити тариф на надання такої допомоги у 3 рази - до 24 тис. грн", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що наразі НСЗУ законтрактувала 396 медзакладів на надання медичної допомоги при пологах, 70 з яких - спеціалізовані пологові будинки та перинатальні центри.

За інформацією Служби, у квітні-червні в цих медзакладах отримали допомогу при пологах майже 61 тис. пацієнток. При цьому НСЗУ виплатила цим закладам 500 млн грн за надання допомоги пацієнтам.

У пресслужбі також пояснили. що пацієнтка, яка бажає отримати безоплатний пакет послуг при пологах, має поїхати до обраного акушерського стаціонару, або викликати "швидку", яка її туди доставить.

"Пологи з черговою акушерською бригадою є безоплатними. Якщо ж пацієнтка хоче народжувати у конкретного лікаря, за дану послугу закладом може встановлюватися додаткова офіційна оплата згідно з тарифами, визначеними в закладі", - зауважили в пресслужбі.

За інформацією НСЗУ, в безоплатний пакет допомоги при пологах включені послуги моніторингу стану вагітної, породіллі та новонароджного; медичну допомогу при фізіологічних пологах (чергової акушерської бригади), ускладнених пологах та кесаревому розтині; анестезія під час пологів, зокрема - епідуральна; стабілізація стану дитини після народження; вакцинація новонародженого згідно за графіком; лікарські засоби та витратні матеріали, а також лікарські засоби, які закуповує МОЗ у централізованому порядку; харчування у стаціонарі.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати