live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Російський агресор б’є тоді, коли сусідня країна є найбільш ослабленою і вразливою", - заява "Європейської солідарності" щодо ситуації у Білорусі

У цей складний час суттєво зростає загроза для суверенітету та територіальної цілісності Білорусі

Про це йдеться у пресрелізі на сайті політичної партії.

"Ми уважно спостерігаємо за подіями навколо президентських виборів у Білорусі і глибоко стурбовані тим, що відбувається. Білоруський народ має право на вільне і демократичне волевиявлення на виборах, а обов’язок влади – гарантувати та забезпечити реалізацію цих законних прав.

Повага до демократії і демократичних процедур, легітимність державної влади, діалог з громадянським суспільством і міжнародна відкритість є запорукою подальшого укріплення білоруської державності, її економічного процвітання та розквіту демократії.

Партія "Європейська Солідарність" у своїх оцінках демократичності виборів у Білорусі спиратиметься на висновки ОБСЄ та Ради Європи, які уповноважені це робити.

Наразі ми закликаємо утримуватися від насильницьких дій, застосування сили та поважати демократичні права і свободи, в тому числі права громадян на мирні зібрання і свободу слова.

Політична партія "Європейська Солідарність" закликає всі сторони забезпечити відкритий та мирний діалог щодо виходу з політичної кризи в Білорусі.

У цей складний час суттєво зростає загроза для суверенітету та територіальної цілісності Білорусі, адже, як неодноразово доведено, російський агресор б’є тоді, коли сусідня країна є найбільш ослабленою і вразливою.

Наразі вкрай важливо не допустити ситуації, за якої для Мінська єдино можливим шляхом залишилося б опинитися в обіймах Москви, плани якої щодо майбутнього білоруського народу більш ніж очевидні.

Закликаємо міжнародну спільноту залишатись пильними щодо можливих агресивних дій Кремля і бути готовими дати їм належну відсіч.

Україна виходить з принципів незаперечної поваги до незалежності, суверенітету і територіальної цілісності Республіки Білорусі. Віримо у вагомі перспективи відносин партнерства і добросусідства між Україною та Республікою Білорусь", - йдеться в заяві.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати