.

Мінфін: Із грошового Фонду боротьби з COVID-19 використано 29%


фото: finbalance
Станом на вересень з Фонду боротьби з коронавірусом витратили 19,1 млрд грн із передбачених 66 млрд грн

Про це заявив міністр фінансів Сергій Марченко у коментарі Українській правді.

Міністр зауважив, що станом на 1 вересня з Фонду боротьби з COVID-19 витратили 19,1 млрд грн із передбачених 66 млрд грн - це 29% від загальної суми.

"Станом на 1 вересня на охорону здоров’я використано - 583 млн грн із 16,3 млрд грн виділених коштів, на соціальний захист - 8,8 млрд грн із 10,6 млрд грн, на забезпечення правопорядку - 2,4 млрд грн із 2,5 млрд грн. Міністерству освіти та науки України, а саме на повернення коштів за пробне ЗНО, спрямовано і використано 52,5 млн грн. На будівництво і ремонт доріг використано 7,2 млрд із 35 млрд грн, на сферу культури виділено 1 млрд грн, які поки не використані", - зазначив Марченко.

Він додав, що на відновлення видатків, які були скорочені при створенні Фонду, виділили 524,2 млн грн, які також ще не використані.

"Мета Мінфіну - забезпечити ефективний розподіл коштів Фонду боротьби з COVID-19 та інших бюджетних коштів на подолання пандемії та забезпечити максимальний контроль і цільове їх використання. Зі свого боку Мінфін буде й надалі регулярно публікувати на своєму сайті інформацію щодо бюджетних видатків на подолання COVID-19 для забезпечення громадського контролю за використанням цих коштів", - наголосив Марченко.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати