live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ViaCarpatia. "На виборах ми продемонстрували величезну глухоту як спільнота", – Катерина Калитко


фото: day.kyiv.ua
Про це письменниця заявила на третьому Міжнародному форумі Центральної та Східної Європи ViaCarpatia

Про це повідомляє "Еспресо.Захід".

Сьогодні, 27 вересня, у межах форуму ViaCarpatia, який цьогоріч проходить у Львові, відбулося обговорення "Що дасть нам силу?". Модерувала зустріч журналістка Тетяна Терен. 

"Нашу силу забирає останнім часом, за моїми суб'єктивним спостереженнями, але все-таки мені щораз більше здається, що не такі вже вони і суб'єктивні (надто багато узагальнень), наша взаємна міжлюдська глухота. Коли конфліктуємо, замість того, щоб слухати. Власне через це нами легко маніпулювати. Коли у своїх комірках ми не чуємо одне одного", - сказала Катерина Калитко.

"На виборах ми продемонстрували величезну глухоту як спільнота. Продемонстрували глухоту до тих змін, які почали відбуватися. До тих якісних і кількісних змін, які поступово наростали, до цієї перспективи, яка нам відкривалася. Якби ми ще на останньому диханні дотиснули те, з чого ми почали рух, то трохи далі переступили б якусь критичну точку неповернення", – зазначила письменниця.

  • У Львові завершився міжнародний форум ViaCarpatia.
  • У рамках форуму "ViaCarpatiа" відбулось вручення премії Станіслава Вінценза.
  • Директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства, головний редактор видавництва "Дух і Літера"  Леонід Фінберг став третім лауреатом премії Станіслава Вінценза "За гуманістичне служіння та внесок у розвиток регіонів".
  • Додамо, що ViaCarpatia – щорічний Міжнародний форум Центральної та Східної Європи, започаткований 2018 року. Це подія, яка складається з фестивалів, концертів, виставок, майстер-класів та інших заходів за участі українських та закордонних виконавців і учасників.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

23 жовтня, 2020 п'ятниця

22 жовтня, 2020 четвер

23 жовтня, 2020 п'ятниця

22 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати