"Сезонне загострення": МЗС про пропозицію росіян зробити окупований Крим майданчиком переговорів по Карабаху

У міністерстві закордонних справ України назвали ідею зробити окупований Крим переговорним майданчиком по конфлікту в Нагірному Карабасі як "сезонне загострення у маріонеток Кремля"

Такий коментар у МЗС України надали для "РБК-Україна".

МЗС України зазначило, що ініціатор відповідної ідеї в Держдумі РФ, Руслан Бальбек, так і не засвоїв, що цивілізовані держави взаємодіють лише в рамках міжнародного права і поваги до суверенітету інших країн.

"На сьогодні Крим може бути не місцем переговорів, а виключно їх предметом щодо його деокупації та повернення до складу України. Отже спроби Російської Федерації у будь-який спосіб залучити на територію Криму представників офіційної влади іноземних держав і легітимізувати таким чином свої протиправні діяння завідомо провальними", - повідомили в МЗС.

Читайте також: Війна у Карабаху: у Держдумі РФ пропонують зробити окупований Крим майданчиком для перемовин

У відомстві наголосили, що світова спільнота підтримує територіальну цілісність України в міжнародно визнаних кордонах і пам'ятає, що Крим - це Україна.

"Тому звертати увагу на такі "рекомендації" це все одно що отримувати медичну експертизу від пожежного. Пропонуємо окупаційній владі в Криму краще задуматися над запрошенням до окупованого Криму представників моніторингових органів міжнародних організацій, враховуючи масштаби порушень прав людини на півострові і темпи його мілітаризації", - додали в МЗС.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати