.

Світовий банк погіршив прогноз падіння українського ВВП у 2020 році до 5,5%

Світовий банк погіршив прогноз падіння українського ВВП за підсумками 2020 року з 3,5% до 5,5%

Про це йдеться у вересневому звіті Світового банку.

Згідно з повідомленням, очікується, що економіка України у 2020 році скоротиться на 5,5%, оскільки послаблення у першому півріччі частково компенсується відновленням внутрішнього попиту в другому півріччі та позитивним внеском чистого експорту.

"В майбутньому очікується, що зростання буде залишатися помірним і становитиме 1,5 відсотка в 2021 р., Досягнувши приблизно до 3,7 відсотка до 2023 р", - йдеться у звіті.

При цьому підкреслюється, що критично важливим є якнайшвидше впровадження заходів державної політики, направлені на підвищення інвестицій та збереження макроекономічної стабільності.

Крім того, у Світовому Банку уточнили, що згідно з негативним сценарієм зростання ВВП України у наступному році може скласти лише 1%.

  • Нагадаємо, у серпневому консенсус-прогнозі Мінекономіки йдеться, що Україна за підсумками 2020 року демонструватиме більш глибоке падіння, ніж світова економіка, яке становитиме 6%.
  • У МВФ очікують спаду ВВП України на 7,7% за підсумками поточного року. А світова економіка може впасти на 3%.
  • Станом на кінець липня прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що базовий прогноз падіння українського ВВП на 4,8% у 2020 році залишається незмінним.
  • За даними Мінекономіки, ВВП України у першому півріччі скоротився на 6,5%.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

Источник: https://biz.censor.net/n3223367

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати