Атака на партію "За майбутнє". У Києві вночі розклеїли банери з Коломойським (фото)


фото: Соцмережі
Плакати з фотографіями олігарха розклеєні в центрі Києва

На Парковій дорозі в Печерському районі Києва невідомі заклеїли сітілайти плакатами з рекламою партії "За майбутнє" з фотографією олігарха Ігоря Коломойського, пише Gazeta.ua.

Фото сітілайтів з’явилися сьогодні, 8 жовтня, у соцмережі.

Як відомо, партія "За майбутнє" – політичний проєкт, який пов’язують із олігархом Ігорем Коломойським. Втім, офіційно партію очолює його бізнес-партнер Ігор Палиця. Сам Коломойський не фігурує в рекламній кампанії цієї політичної сили.

Як встановили журналісти, партія "За майбутнє" на другому місці за витратами на рекламу в Києві. За підрахунками ЗМІ, ця партія вже витратила на білборди, сітілайти, банери та інші види зовнішньої реклами в Києві близько 14,5 млн грн. При цьому у партії "За майбутнє" відмовились розкрити, звідки взяли кошти, які вклали у рекламу. 

Нагадаємо, 18 червня 2020 року народний депутат Ігор Палиця очолив партію "За майбутнє", яка раніше називалася "Україна майбутнього".

  • Як заявив відомий бізнесмен Геннадій Корбан в інтерв’ю ЗМІ, за суттєвим фінансовим вливанням у партію "За майбутнє" стоїть олігарх Ігор Коломойський. Також Корбан припустив, що виборча кампанія для "За майбутнє" обійдеться у близько $40 млн.
  • До слова, партія "За майбутнє" висунула кандидатом у мери Києва ресторатора і колишнього депутата Київради від "Самопомочі" Сергія Гусовського. 
Все по темі

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати