live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Український Мінфін визнали найкращим в управлінні державним боргом у Центральній та Східній Європі

Міжнародне видання Global Markets, яке щороку висвітлює Щорічні збори Міжнародного валютного фонду і Світового банку, нагородило Україну в номінації "Найкращий офіс з управління державним боргом в Центральній та Східній Європі"

Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

Видання Global Markets зазначає, що прагматична та ретельно продумана стратегія управління державним боргом дозволила Україні витримати ситуацію на фоні глобальної фінансової кризи. Мінфіну вдалося залучити капітал від міжнародних та локальних інвесторів в державний бюджет, щоб впоратись із різким підвищенням дефіциту бюджету з 2,1% до 7,5% від ВВП.

«Вперше в історії Україна отримує таку високу відзнаку у сфері управління державним боргом. Ми дуже вдячні нашим міжнародним партнерам за таке важливе визнання. 2020 – це рік сповнений  викликів, але ми увійшли в проблемний період повністю підготовленими і запобігли перетворенню економічних труднощів у повноцінну фінансову кризу,» - цитує видання слова урядового уповноваженого з питань управління державним боргом Юрія Буци.

У пресслужбі зазначили, що видання кожного року оцінює досягнення світових полісімейкерів у сфері фінансів нагородою GlobalMarkets Awards. Нагороду отримують центральні банки та міністерства фінансів, які продемонстрували найбільші досягнення у своєму регіоні: Центральній та Східній Європі, Карибському басейні, Близькому Сході та Північній Африці, Африці південніше Сахари, Східній Азії, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Латинській Америці.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

30 листопада, 2020 понеділок

29 листопада, 2020 неділя

28 листопада, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати