.

У Миколаєві агітаторка "слуг народу" пропонувала 250 грн за контакти виборців

У Миколаєві біля намету із зображенням кандидатки на посаду мера від "слуг народу" Тетяни Домбровської невідома жінка запропонувала 250 грн за розповсюдження агітаційних матеріалів, збір контактів виборців та за голос "за будь-якого кандидата”

Про це повідомляє Громадське радіо. 

Як повідомляє координатор Громадянської мережі ОПОРА Дмитро Баштовий, один із представників організації підійшов до агітаторки від партії «Слуга народу», щоб побачити, які матеріали роздає жінка та чи відповідають вони вимогам законодавства. Але після того, як жінка дізналась, що розмовляє з офіційним спостерігачем, вона зникла у невідомому напрямку. 

“Це був наш спостерігач, який працює у Миколаєві. Тут були прямі ознаки кримінального правопорушення. Тому ми викликали патрульну поліцію. І поки правоохоронці їхали — агітаторка кудись зникла. Після цього ми її не бачили. Її опис поліції ми надали”, - сказав Баштовий.

Крім того, у мережі ОПОРА зазначили, що агітаторка роздавала інформаційні листки без вихідних даних. У партії «Слуга народу» спостерігачам пообіцяли розібратись із цим випадком.

Голова миколаївського штабу «Слуг народу» Денис Денисенко заявив, що це була “якась помилка та вони вже провели роботу зі своїми агітаторами”. 

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати