Нардеп Потураєв спрогнозував розкол у "Слузі народу" до наступних виборів


фото: focus.ua
Щонайменше дві політсили можуть піти на парламентські вибори з складу "Слуги народу", оскільки вже сьогодні в партії виділяється центристська група голови Верховної Ради Дмитра Разумкова та група "правоцентристів"

Про це голова Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики, нардеп фракції "Слуга народу" Микита Потураєв.

"Думаю, що на наступних виборах, коли б вони не відбулися, від "Слуги народу" піде щонайменше дві, а то і три сили. Одна з них буде безпосередньо "Слуга народу", а дві або як мінімум одна – нова сила. Тому що в партії і сьогодні є центристська група (очевидно, маються на увазі люди, орієнтовані на спікера Дмитра Разумкова, – ред.). Вона цілком реформаторська, але як би з таким, трохи лівим ухилом. Є безумовні правоцентристи, до яких я і себе відношу" – зазначив політик.

Потураєв підтвердив, що на сьогодні фракція усе більше "переживає процес фрагментації на групи" впливу.

"Група Павлюка (Ілля Павлюк – бізнесмен із Чернівців, якого в медіа називають тіньовим керівником виборчої кампанії "Слуги народу" на місцевих виборах 2020 року, – ред.) – це взагалі окремо, вони не стосуються ні лівого центру, ні правого центру. Так, є лівоцентристи, правоцентристи, є ті, хто орієнтується безпосередньо на президента. І тут, як він їм скаже, так вони і будуть себе позиціювати. Скаже, що тепер ми соціалісти, значить, будуть соціалістами. Скажуть, що тепер знову лібертаріанці, будуть знову лібертаріанцями. Немає жодного значення", – підкреслив він.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

3 грудня, 2020 четвер

2 грудня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати