Фронтмена "Антитіл" Тополю викликали до військкомату після допису про отримання Хомчаком трьох квартир, - Маруся Звіробій

Тарас Тополя
фото: niklife
Військовослужбовець Маруся Звіробій (Олена Самбул) заявила, що головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак після публікації допису про його квартири співаком і волонтером Тарасом Тополею змусив військкомат, до якого приписаний Тополя, призвати співака до армії

Про це Звіробій заявила у Facebook.

"Тарас Тополя, фронтмен групи "Антитіла", повісив у себе пост про товариша Хомчака, начальника Генерального штабу ЗСУ, який собі виписав уже третю службову квартиру, і, подейкують, що дві попередні вже приватизовані ним. У відповідь на пост Тараса Тополі товариш Хомчак підняв на ноги його військкомат, аби Тараса призвали до армії", - сказала Звіробій.

Військовослужбовець наголосила, що Тополя у цивільному житті займається протидією російській інформаційній агресії, а також створює якісний україномовний музичний контент, чим сприяє розвитку української масової культури, та побажала йому і надалі плідно працювати у цій сфері.

"Тарас Тополя - це дуже сильний боєць на інформаційному полі, де величезна нестача якісного українського контенту. Коли наші бійці на фронті замість якісного українського контенту слухають Потапа з Настєй, які штані знімали перед Росією під час війни, коли брали їхні нагороди музичні, яким "какая разница", коли на цьому зростають наші бійці, тоді вони "какую разницу" і обирають на виборах. Підготовка бійців інформаційна надзвичайно важлива. В армії дуже слабо з цим працювали всі ці часи, сьогодні - тим більше, ніхто з ними не працює. Що таке програти інформаційну війну, знає кожен із нас, тому що Донбас і Крим у нас віджали фактично телевізором - мізки людям просто зломили і заср*ли", - сказала Звіробій.

Тарас Тополя після допису про квартири Хомчака написав про намір зробити трансляцію спілкування з представниками військкомату.

"Розчарований. Можна було вигадати отвєточку й поцікавіше. Якусь статтю зарядити чи блогера, що я тіпа уклоніст, переховуюсь там на сценах, на радіо всяких. Штож... як прийдуть то зроблю вам стрім, і шоу, без карантинних обмежень", - написав Тополя.

Тарас Тополя - молодіжний посол UNICEF в Україні, волонтер. У 2014 року заснував благодійний Фонд "Вільні ЮА", що збирав кошти на закупівлю медикаментів і засобів захисту для українських військових, а також на допомогу населенню.

Як молодіжний посол UNICEF проводив зустрічі з активною молоддю по всій країні, ініціював і разом із волонтерами втілив у життя масштабну виставку Ukraine Exist у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку.

Розчарований. Можна було вигадати отвєточку й поцікавіше. Якусь статтю зарядити чи блогера, що я тіпа уклоніст,...

Опубликовано Тарасом Тополей Четверг, 22 октября 2020 г.
  • Нагадаємо, волонтер благодійного фонду підримки військових на фронті "Повернись живим" Андрій Римарук заявив, що поїздка народних депутатів від "Слуги народу" в зону Операції об'єднаних сил свідчить про недовіру влади до головнокомандувача ЗСУ Руслана Хомчака.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 грудня, 2020 вівторок

1 грудня, 2020 вівторок

30 листопада, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати