"Буду говорити з депутатами": Зеленський анонсував законодавчі ініціативи за підсумками свого "опитування"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що результати "опитування" у день місцевих виборів стануть його аргументами під час висунення законодавчих ініціатив із відповідних питань

Про це Зеленський заявив під час інтерв'ю українським телеканалам, передає Офіс президента.

"Я зрозумію відповідь народу і буду говорити з депутатами та пропонувати такі позиції", - сказав Зеленський.

Читайте також: #ЗеленськийНаВинос: соцмережі зреагували на "5 питань" на місцевих виборах

При цьому президент назвав своє "опитування" кращим за дослідження соціологів через можливість залучити більшу кількість людей.

"Що таке соціологічне опитування? Це - вибірка... Президент робить серйозний екзит-пол. Я хочу отримати результати, відповіді від мільйонів людей, а вибірка - це дві тисячі людей", - сказав Зеленський.

Читайте також: Це явка з повинною злочинця, що анонсує узурпацію влади, - В’ятрович про "5 питань Зеленського"

Також президент торкнувся питання легалізації коноплі для медичних потреб.

"Електорально вони (нардепи- ред.) побачать, що люди це підтримують. Тоді я як президент, маючи вже соціологію, нічого не буду боятися, подам цей законопроект і буду знати, що в мене є підтримка і Ради, і народу", - сказав Зеленський.

Щодо можливих наслідків схвалення громадянами використання положень Будапештського меморандуму для відновлення суверенітету та територіальної цілісності України Зеленський сказав, що поки не може розкривати подробиць, але уточнив, що про відновлення ядерного потенціалу країни не йдеться.

  • Нагадаємо, президент Зеленський у відеозверненні заявив, що 25 жовтня на виборчих дільницях під час місцевих виборів українцям поставлять "п'ять важливих питань" про те, що "раніше у нас ніколи не питали". Водночас Зеленський не уточнив, що саме питатимуть в українців.
  • Співкоординаторка всеукраїнської мережі "ОПОРА" Ольга Айвазовська наголосила, що законних підстав для організації такого опитування у приміщеннях для голосування не існує.
  • Очільник Комітету виборців України Олексій Кошель заявив, що анонсоване Зеленський опитування в жодному разі не є народовладдям, а швидше є політтехнологією.
  • У Зеленського назвали всі 5 питань "опитування" 25 жовтня.
  • Партія "Слуга Народу" взялась оплатити опитування, заявивши, що це не буде агітацією.
  • На Зеленського подали до суду через "опитування" 25 жовтня.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати