В Україну привезуть 14 тис. флаконів препарату, який раніше розкритикувала ВООЗ


фото: mind.ua
В Україну прибуде 14 тис. флаконів препарату "Ремдесивір" для лікування коронавірусу

Про це повідомив заступник міністра охорони здоров’я з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко, передає "Укрінформ".

"Даний лікарський засіб застосовується у багатьох країнах, зокрема у США, Японії, Австралії, країни ЄС. Даний лікарський засіб входиь в їхні протоколи лікування", - сказав Іващенко.

На минулому тижні МОЗ надало дозвіл на ввезення незареєстрованого лікарського засобу ремдесивір, який був закуплений державним підприємством "Медичні закупівлі України" для лікування коронавірусної хвороби. В Україну має прибути перша партія даного лікарського засобу, це близько 14 тис. флаконів. Постачання буде здійснюватися до кінця цього тижня.

Окрім того, заступник міністра уточнив, що загальна процедура закупівлі передбачає закупівлю 28 200 одиниць цього лікарського засобу, що буде направлено на лікування 4 тис. 700 пацієнтів із середньою та важкою патологією перебігу COVID-19.

Він додав, що ремдесивір входить до вітчизняного медичного протоколу із надання медичної допомоги для лікування коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, що Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що препарат "Ремдесивір" не допомагає знизити смертність при COVID-19.

  • Зазначимо, головний санлікар Віктор Ляшко зазначив, що Україна закупила препарат "Ремдесивір".

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

Все по темі

новини партнерів

4 грудня, 2020 п'ятниця

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати