live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Відрахованих за "політику" студентів з Білорусі прийматимуть на навчання у Німеччині, Польщі, Литві і Словаччині


фото: svaboda.org
Ініціатива "Чесний університет" (ЧУ) разом з білоруськими та зарубіжними партнерами проводить моніторинг репресій проти білоруських студентів, які зазнали арештів, штрафів, відрахування або тиску з боку адміністрації ВНЗ

Відповідну інформацію сьогодні, 31 жовтня 2020 року, розміщено на офіційному телеграм-каналі Світлани Тихановської, передає Еспресо.TV.

 ЧУ надає юридичну консультацію для оскарження догани або наказу про відрахування, а також допоможе звернутися до ініціативи BY_help для оплати штрафу або перебування в ІТТ.

Окрім того, ЧУ допоможе в зборі грошей при втраті стипендії через відрахування або втрати місця в гуртожитку.

Читайте також"Тварина під впливом препаратів", - опозиціонер Санніков про Лукашенка

А ще "Чесний університет" спільно з Німецьким товариством з дослідження Східної Європи та Міжнародної академічної ініціативою допоможуть у пошуку варіантів продовження навчання в університеті за кордоном.

"Провідні університети Німеччини, Польщі, Литви, Словаччини та інших країн уже зараз готові прийняти постраждалих студентів з Білорусі на гостьове навчання (як по обміну) з отриманням офіційних пунктів/кредитів після здачі іспитів", - зазначається у повідомленні.

Аби скористатися такими можливостями слід заповнити ось цю форму.

Якщо наведене посилання не працює, є запасне.

"Звертаємо увагу! Зазначені (під час заповнення форми - ред.) дані і факти репресій підлягають верифікації. Протягом трьох днів після відправки форми ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей і надішлемо інструкцію для отримання допомоги", - зазначають у ЧУ.

  • 26 жовтня по усій Білорусі почався загальнонаціональний страйк проти безкінечного правління самопроголошеного президента Олександра Лукашенка. До нього долучилися робітники промислових підприємств та студенти, через що протягом тижня було відраховано 120 білоруських студентів.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

27 листопада, 2020 п'ятниця

27 листопада, 2020 п'ятниця

26 листопада, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати