Поліція Ужгорода склала адмінпротокол через чорний піар на чинного мера напередодні другого туру виборів


фото: oporaua
Штаб чинного мера Ужгорода Богдана Андріїва звернувся до правоохоронців через "чорний піар" на кандидата

Про це повідомляє "ОПОРА".

"На вулицях Ужгорода перехожим роздавали листівку у вигляді газети із назвою “Ужcity”, яка містить ймовірно неправдиву та маніпулятивну інформацію про чинного міського голову Ужгорода Богдана Андріїва, кандидата-самовисуванця на цю ж посаду. На листівці  відсутні вихідні дані - інформацію про замовника, тираж, друкарні тощо. Через це представники кандидата Богдана Андріїва звернулися до правоохоронців", - розповіли в "ОПОРІ".

Представники штабу Андріїва розповіли, що в Ужгороді поширюють листівку у вигляді газети з ознаками так званого "чорного піару" на адресу кандидата, чинного міського голову Богдана Андріїва. Зокрема, в листівці розмістили матеріал із назвою – "Як Богдан Андріїв заробив на Covid-19 та людській біді". У тексті зазначають, що у "пік карантину та епідемії Covid-19 Ужгородський міський голова під виглядом турботи про співвітчизників заробив близько 338 тис. грн". 

Читайте також: В Ужгороді члени ДВК масово відмовляються працювати, - ОПОРА

Також у газеті розмістили матеріали із назвою "Рейдери від мера віджимали Модуль М", "Кримінальні справи керівництва Ужгорода вражають", "Рейдери Андріїва побили голову ОСББ" тощо. Альтернативної думки щодо описаних ситуацій не наводиться. У текстах є багато тверджень негативного вмісту, втім жоден із описаних у листівці закидів в бік міської влади чи чинного міського голови не підтверджений рішенням суду.

Водночас у газеті є вставки зі згадками й про іншого кандидата на посаду міського голови Ужгорода - Віктора Щадея, який балотується від партії "Слуга народу". Зокрема, є вставка із написами - “Щадей - для людей, Богдан - на карман”.

Як повідомили у коментарі комунікаційниці ОПОРИ представники чинного міського голови Ужгорода Богдана Андріїва, вони зафіксували кілька випадків роздачі цієї газети та у зв’язку з тим, що на газеті відсутні вихідні дані, звернулися із заявами до правоохоронних органів.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати