За $3 млн: ще один штат погодився перерахувати голоси виборців на вимогу Трампа


фото: reuters
Вночі 18 листопада, після довгих дебатів, виборча комісія штату Вісконсін погодилася розпорядитися про перерахунок голосів на виборах президента США за вимогою Дональда Трампа на двох округах

Як повідомляє агенція АР, голоси перерахують на округах Мілуокі і Дейн.

Повідомляється, що для перерахунку голосів Трамп заплатив необхідні 3 млн доларів. Очікувалося, що розпорядження виборчкому про перерахунок буде формальним ходом, але замість цього в комісії пройшли багатогодинні дебати.

Читайте також: Вибори президента США: у Джорджії вручну перерахують голоси, - NYT

Члени комісії від Демократичної партії впевнені, що результати перерахунку ще будуть оскаржені в суді командою Трампа, хоча, за їх словами, претензії не обґрунтовані. Відзначимо, на округах Дейн та Мілуокі Джо Байден виграв з перевагою більш ніж 2 до 1.

Раніше Трамп у Twitter опублікував інфографіку, яка показує аномальну кількість голосів за Байдена 

  • Зазначимо, раніше у штаті Джорджія, де вже ведеться перерахунок голосів, знайшли понад 2 600 бюлетенів, які не включили до кінцевого протоколу. "Загублені" голоси виявили в окрузі Флойд. За словами держсекретаря штату Бреда Раффенспергера, відповідальні особи забули завантажити ці дані з карти пам’яті в автоматі, що здійснює сканування бюлетенів.

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати