Cупер-розіграш EuroMillions триває - хтось із України може зірвати € 162 мільйони

Цієї п'ятниці хтось із України може зірвати грандіозний приз в 162 мільйони євро!

Лотерея Євромільйони напередодні знову акумулювала, і наступний гарантований джекпот в розмірі €162 мільйона буде розіграний в цю п'ятницю.

Цієї п'ятниці, 27 листопада, супер-розіграш Євромільйонів, унікальний тираж знаменитої пан'європейської лотереї, чекає учасників з України. Найбільший лотерейний тираж Європи розіграє грандіозний джекпот, 162 мільйонів євро.

Нинішній джекпот - результат двох акумуляції з початку серії супер-розіграшів 22 листопада. В ході минулого тиражу у вівторок випали номери 25, 33, 38, 42, 50, і номери «лакі стар» 8 і 12. У попередньому тиражі випали номери 28, 29, 39, 48, 50 і номери «лакі стар» 5 і 7. До речі, за результатами минулого тиражу було понад 2 мільйона переможців, але жоден з цих переможців не вгадав всю виграшну комбінацію цілком, і приз продовжив зростати.

Супер-розіграш Євромільйонів- одна з найбільш захоплюючих лотерей Європи, яка проходить всього кілька разів на рік і гарантує масивні дев'ятизначні джекпоти. Наступний такий тираж відбудеться в п'ятницю 27 листопада, з гарантованим джекпотом €162,000,000

Як українці можуть взяти участь в тиражі Євромільйонів?

Придбати офіційні білети Євромільйонів можна онлайн, не відходячи від вашого комп'ютера, після завершення реєстрації на сайті TheLotter.com. Просто оформіть замовлення на відповідній сторінці на сайті, і представник сервісу купить від вашого імені офіційний білет і завантажить його відскановану копію в ваш рахунок. Оригінальний білет буде поміщений в сейф. Ми передамо вам білет, якщо ви виграєте приз (щоб ви могли пред'явити його організаторам лотереї).

Виберіть 7 номерів з 2 різних діапазонів: 5 основних від 1 до 50 і 2 номери «Lucky Star» від 1 до 10. Якщо і основні і додаткові номери на вашому білеті співпали з тими, що випали в тиражі, джекпот ваш!

Найвідоміший переможець на TheLotter.com на сьогоднішній день - М.М. з Багдада, який виграв джекпот в $ 6.4 мільйона в серпні 2015 року, купивши на сайті білет лотереї Орегон Мегабакс.

Історія переможця з Іраку набула масового висвітлення в світових ЗМІ, в тому числі NewYorkTimes, DailyMail, NBC, CNNі AssociatedPress. Всі вони, провівши власне дослідження, прийшли до висновку, що процес придбання лотерейних білетів онлайн на сайті TheLotterдійсно відповідає всім вимогам Національних лотерей. 

Шанс виграти € 162 млн випадає не щодня. Забезпечте свою участь в Супертиражі Євромільйонів в цю п'ятницю, купивши білет онлайн на сайті theLotter.com! 

Все по темі

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати