Обшуки в угорському фонді на Закарпатті: глава ОДА закликав правоохоронців "надати громадськості доказову базу"


фото: ukrinform
Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров публічно заперечив причетність до обшуків СБУ в Товаристві угорців Закарпаття та закликав силовиків надати докази

Про це очільник Закарпатської ОДА Олексій Петров заявив у Facebook.

"Як із точки зору мого ставлення до усіх представників національних громад краю, так і моєї біографії – я колишній контррозвідник і точно знаю, що необґрунтована примітивна груба сила – це не аргумент, особливо у політиці", - заявив Петров.

Голова ОДа запевнив, що не втручався в діяльність правоохоронців. 

"Висловлюю щире сподівання, що дії правоохоронців вмотивовані в першу чергу Законами України. У мене, як голови ОДА, депутата Закарпатської обласної ради, мотивацій розхитати суспільно-політичну ситуацію в краї, наразити Україну на скандал міжнародного рівня – точно не має", - додав Петров.

Чиновник наголосив, що закликає правоохоронців провести брифінг та надати громадськості доказову базу, аби зняти питання можливих політичних інсинуацій.

Свою заяву політик продублював угорською мовою.

  • Нагадаємо, 30 листопада СБУ прийшла з обшуками до благодійного фонду, пов'язаного з Угорщиною. В спецслужбі заявили, що перевіряють інформацію про причетність фонду до діяльності, спрямованої на порушення суверенітету України.
  • Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто негайно відреагував на обшуки: викликав посла України "на килим" та заявив, що поскаржиться на Україну на засіданні НАТО 1 грудня.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

19 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати