Встановлюють додатки з забороненими каналами: Нацрада з питань ТБ закликала не закупати техніку в РФ


фото: ixbt
Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вимагає від виробників і постачальників сучасних пристроїв відмовитися від поставок техніки з Росії

Про це заявив на засіданні перший заступник голови Нацради Валентин Коваль, передає Укрінформ.

"Уряд країни-агресора затвердив 31 грудня 2020 року перелік програм, які мають бути попередньо встановлені на окремі види технічно складних товарів. Що це означає? На телеприймачі із функцією Смарт ТВ або які мають операційні системи, будуть встановлені застосунки для перегляду ряду телеканалів та сервісів, які заборонені для розповсюдження на території України", - сказав Коваль.

Він уточнив, що це заборонено відповідно до указу президента України про введення рішення РНБО України про застосування, скасування і внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів, санкцій.

Нацрада звертає увагу, що на смартфони та інші пристрої, вироблені у РФ або вироблені для реалізації та використання на території Росії, будуть встановлені застосунки від компаній, які підпадають під санкції.

"Ми також звертаємося до мереж роздрібної торгівлі та приватних підприємців з проханням припинити практику встановлення програм, які дозволяють переглядати заборонені програми або використовувати заборонені сервіси", - сказав перший заступник голови Національної ради.

За словами Коваля, Нацрада звернулася до уряду та РНБО з проханням докласти зусиль, аби запобігти постачанню такої техніки до України, інакше це, посилить інформаційний вплив держави-агресора.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

 

новини партнерів

23 січня, 2021 субота

22 січня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати