Деокупація територій та економічне співробітництво: в ОПУ назвали пріоритети співпраці з адміністрацією Байдена


фото: liga.net
Серед пріоритетів у відносинах з адміністрацією нового президента США Джо Байдена буде підтримка територіальної цілісності та повернення тимчасово окупованих територій України, активізація економічної співпраці та боротьба з корупцією

Про це розповів заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква, передає пресслужба відомства.

"Перш за все це підтримка США суверенітету та територіальної цілісності України, і, зокрема, військова допомога. Це питання було важливим для України за всіх адміністрацій США. І в черговому оборонному бюджеті передбачені ті самі обсяги військової допомоги, і, що дуже важливо, збільшено фінансування постачання летального озброєння Україні. Безумовно, ми виходимо з того, що це питання залишиться пріоритетом і для нової адміністрації США", – зазначив він.

Жовква повідомив, що ще одним пріоритетом є активне залучення Сполучених Штатів до процесу врегулювання ситуації на Донбасі й деокупації Криму.

За словами заступника керівника Офісу президента, одним з пріоритетів порядку денного двосторонніх відносин України та США має залишатися економічний блок.

Жовква заявив, що одним пріорітетом у відносинах зі Сполученими Штатами Америки є боротьба з корупцією.

"Тут ми точно будемо союзниками президента Байдена у здійсненні антикорупційних заходів в Україні", – наголосив він.

Заступник керівника ОПУ додав, що Україна готує стратегічний документ, певну "дорожню карту" відносин зі Сполученими Штатами.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати