Росіяни залучили до переговорів у ТКГ "експертну громадськість" ОРДЛО


фото: reuters
19 січня на засіданні робочої групи з політичних питань ТКГ були присутніми представники "громадськості" з окупованих територій

Про це повідомляє канали терористів у соцмережах, передає Еспресо.TV.

Так "міністерство закордонних справ ДНР" розповсюдило інформацю, що 19 січня в засіданні робочої групи з політичних питань ТКГ вперше брали участь "представники громадськості" ОРДО. 

"Запрошені громадські діячі будуть виступати в якості експертів з релевантним питань порядку денного", - написали на каналі російських маріонеток.

Представник теругрупування "ЛНР" Родіон Мірошник відзначив, що на початку відеоконференції українська сторона обурилася присутністю "експертів", передає "РБК-Україна". 

Радник з інформаційної політики української делегації в ТКГ Олексій Арестович зазначив, що Україна готує офіційну реакцію на цю ініціативу окупантів.

  • Нагадаємо, з української сторони до робочої підгрупи з політичних питань входить голова комітету Верховної ради з питань правової політики, нардеп Андрій Костін. Також з літа 2020 року в її роботі з української сторони беруть участь журналісти Денис Казанський і Сергій Гармаш, а також юрист Вадим Горан і лікар Костянтин Лібстер.

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати