Офіс генпрокурора викрив підприємство у постачанні палива військовим літакам в окупованому Криму


фото: ap
Офіс генерального прокурора оголосив підозру директору кримського підприємства за постачання палива військовим літаками у захопленому окупантами аеропорту "Сімферополь"

Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

Згідно з повідомленням, Офіс генпрокурора підозрює громадянина України-директора і співзасновника одного з підприємств, яке працює на території тимчасово окупованого Криму, у державній зраді.

За даними слідства, підозрюваний з 2015 року уклав низку контрактів із правоохоронними органами і військовими підрозділами збройних сил РФ. Контракти передбачали зберігання авіаційного палива, його транспортування та заправлення ним літаків на території аеропорту "Сімферополь". Це дало можливість здійснювати незаконні польоти над тимчасово окупованою територією півострова та дозволило перебувати ЗС РФ у Криму. У пресслужбі зазначили, що підозрюваний при цьому достовірно знав про окупацію АР Крим ЗС РФ та про закриття у зв'язку із цим повітряного простору над півостровом.

"Така діяльність в умовах окупації та збройного конфлікту сприяє підривній діяльності Російської Федерації проти України шляхом незаконної експлуатації повітряного простору над півостровом, а також здійснення пасажирського та вантажного авіаційного сполучення м. Сімферополь з аеропортами міст, розташованих на території Російської Федерації", - підкреслили в пресслужбі.

Крім того, додали у відомстві, дії підозрюваного сприяють мілітаризації Криму, що становить небезпеку не лише для півострова та його мешканців, а й для Чорноморського регіону та за його межами.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 березня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати