Зеленський прокоментував відмову МВФ надати Україні транш на $700 млн


фото: president.gov.ua
За словами президента Володимира Зеленського, головною причиною МВФ відмовити Україні стала відсутність змін до закону про Вищу раду правосуддя

Про це президент Володимир Зеленський заявив на форумі "Україна 30", передає Еспресо.TV.

Зеленський зауважив, що Україна знаходиться в програмі МВФ, за якою вже отримала $2,1 млрд.

"Ще у нас два транші. Всього в цій програмі три транші: 700 ще мільйонів і ще 700 мільйонів. Зараз повинні вони були надати дату, коли будуть виділений другий транш ще 700 мільйонів. Програма не виконана через деякі речі", - сказав він.

Серед причини невиконання програми Зеленський назвав закон про Вищу раду правосуддя (ВРП). Водночас він додав, відповідний законопроєкт ВРП, а також законопроєкт про НАБУ вже зареєстровані у Верховній Раді.

"Є ще декілька економічних законів, які повинні ми зробити. Така домовленість", - сказав Зеленський.

  • Нагадаємо, згідно з мемораднумом між Україною та МВФ, підписаним Володимиром Зеленським у червні 2020 року, законопроєкт про Вищу Раду правосуддя Україна зобов'язувалася прийняти до кінця жовтня того ж року. Відповідні зміни у законодавство означені у меморандумі "структурним маяком" реформ.
  • Зміни ддо законодавства щодо ВРП передбачають створення наглядової ради з міжнародних експертів, яка контролюватиме призначення та зняття суддів в Україні

Підписуйтеся на наш телеграм-канал Новини Еспресо

новини партнерів

28 лютого, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати