live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Презумпція правоти поліцейських - спроба маніпулювання

img

Ніна Тимків 30 вересня, 2016 п'ятниця

" Зраду" як і "перемогу" можна використовувати для формування потрібної громадської думки, що згодом ляже в основу маніпулювання свідомістю мас.

Власне, зараз розігнали "зраду" про підставу О.Пугачова українськими спец.службами задля прийняття закону про " презумцію правоти поліцейського".

,Згідно цієї версії: влада навмисно влаштувала вбивство поліцейських, підставивши Пугачова, щоб мати привід для "закручування гайок" у країні.

Тобто, О.Пугачов зображається як жертва обставин. яка потребує суспільної підтримки.

Не буду здивованою, якщо скоро його визнають в'язнем режиму внутрішньої окупації П.Порошенка й закликатимуть суспільство виходити на акції протесту під будівлі суду.

Як на мене, то ця конспірологічна версія - повна маячня. Кожна сторона намагається використати ситуацію, що склалась у власних корисливих цілях.

Пан Аваков до якого є чимало претензій, користується нагодою, щоб встановити у країні " презумцію правоти поліцейського" та заборонити знімати поліцейських без їхньої згоди під час виконання службових обов'язків.

Останнє дозволить приховати багато "гріхів" у роботі правоохоронців.

Власне, вбивство поліцейських у країні, до якої потоком йде трофейна зброя з зони АТО - рано чи пізно б сталось. Потрібно було тільки цього дочекатись.

О.Пугачов й його соратники, використовують обурення суспільства проти таких  дій влади для власної користі і " розганяють зраду".

Шкода тільки поліцейських. Вони у нічому не винні і на їхніх смертях розпочали танці з маніпулювання.

 

Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Еспресо ТВ"

новини партнерів

24 вересня, 2017 неділя

24 вересня, 2017 неділя

23 вересня, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати