live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Для вступу до вишу потрібен власний електронний кабінет

В Україні стартувала кампанія зі вступу до вищих навчальних закладів, але без реєстрації особистого електронного кабінету вступити до ВНЗ буде неможливо

Реєстрація відбувається у Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) за адресою ez.osvitavsim.org.ua.

Саме зі своїх електронних кабінетів абітурієнти можуть подати 9 заяв на 4 спеціальності, причому до різних вишів.

Заяви подаються з 12 липня до 26 липня. Оприлюднення рейтингових списків зарахування за результатами ЗНО відбудеться не пізніше 12 години 1 серпня.

Окрім того, діє система пріоритетності, коли абітурієнт визначає за шкалою від 1 до 9 пріоритетність своїх заяв до вишів, де 1 - найвища пріоритетність.

Зарахування на основі конкурсів відбуватиметься з 12 по 20 липня, оприлюднення списків зарахованих за співбесідою та творчими конкурсами - не пізніше 24 липня.

Цьогоріч для вступу до вишів діють сертифікати ЗНО 2016 та 2017 років.

  • Абітурієнти з тимчасово окупованих територій користуються спрощеною системою вступу до ВНЗ. Для них створено спеціальні освітні центри на базі вишів півдня та сходу України. Окрім того, на них чекають у Львівській політехніці, а також у Києві - в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана та евакуйованому Таврійському національному університеті імені В. І. Вернадського.

новини партнерів

Відео

Введіть слово, щоб почати