Збірна України посіла 5 місце за кількістю медалей на Всесвітніх Іграх-2017

Збірна України посіла 5 місце у загальнокомандному заліку десятих Всесвітніх Ігор з неолімпійських видів спорту у Вроцлаві

Про це повідомляє прес-служба Спортивного комітету України.

Українська збірна виборола 25 медалей, з них: 10 золотих, 7 срібних та 8 бронзових.

Останню золоту нагороду для збірної у заключний день змагань здобув боксер Муей-тай Олег Приймачов у ваговій категорії до 91 кг.

До складу Національної збірної України на 10 Всесвітніх іграх у Вроцлаві увійшли 80 спортсменів, які представили 20 видів спорту. Загалом у змаганнях взяли участь 3251 спортсмен із 111 країн. Було розіграно 219 комплектів медалей (199 основної програми та 20 у чотирьох видах спорту, обраних організаторами).