6 потужних смартфонів 2017 року, які можна купити за одну зарплату

26 грудня, 2017 вiвторок
15:36

Якщо не Apple та Samsung: топ бюджетних, але потужних смартфонів 2017 року

Зміст

Не кожен готовий віддати 6 середніх зарплат за iPhone X або 4 середні зарплати за Samsung Galaxy Note 8. Але якщо у вас є зайві гроші, то який з цих гаджетів краще купити, можна прочитати тут .

На сьогоднішній день бюджетні смартфони настільки хороші, що різницю між флагманами відчує тільки досвідчений користувач.

За ціну, що дорівнює одній середній зарплаті по Україні (за даними Держстату це 7300 гривень за жовтень, за даними сайту work.ua це 8900 гривень), ви отримуєте великий екран, достатню продуктивність для запуску більшості популярних додатків і навіть металевий корпус.

Камери бюджетних смартфонів також стали кращими. Звичайно, подібні моделі не мають водонепроникності, або не впізнають вас по сітківці ока, але в іншому вони будуть якісно виконувати свої функції.

Редакція Еспресо.TV підібрала на свій смак добірку смартфонів, які можна придбати в 2017 році за одну середню зарплату по Україні.

Motorola Moto G5

Вартість: вiд 6 000 до 9 000 гривень

Компанія Motorola повернулася на ринок в 2014 році. Від самої компанії, заснованої в 1928 році залишилося тільки ім'я, за останні десять років її перепродували двічі. Перший раз її купила за $12,5 мільярдів корпорація Google.

Google цікавило портфоліо компанії, яке містило 25 тисяч патентів. Через кілька років Google перепродала компанію (зрозуміло, без патентів) іншому виробнику цифрової техніки - Lenovo.

Серія G5 - п'яте покоління бюджетних смартфонів Motorola, яке вийшло в 2017 році. У цій лінійці мова піде відразу про три смартфони: Moto G5, Moto G5 Plus і Moto G5s Plus.

Металевий корпус смартфонів випускається в трьох кольорах: золотий, сірий і синій. Гаджет оснащений сканером відбитка пальцев. Екран трохи заглиблений в корпус, що має захистити дисплей від падіння.

Також компанія заявила, що на комплектуючі цього смартфона нанесено спеціальне нанопокриття, яке повинно відштовхувати воду. Однак це не робить смартфон водонепроникним.

Лінійка також підтримує "швидку зарядку". За 15 хвилин телефон заряджається на 25% ( має вистачити на 6 годин), а за півтори години заряджається повністю. Залежно від збірки, купити смартфон можна від 6 тисяч гривень до 9 тисяч гривень.

За 6 тисяч гривень (модель XT1676) ви отримаєте 5-дюймовий смартфон з минулорічним процесором Qualcomm Snapdragon 430, у якого стоять 8 ядер з частотою 1,4 Ггц. Також смартфон оснащений 2 гігабайтами оперативної пам'яті.

Вбудованої пам'яті лише 16 гігабайт, проте її можна розширити до 128 гігабайт. Основна і фронтальна камери - 13 і 5 мегапікселів. Ця збірка насилу потягне складні ігри, такі як "Lineage2", але буде плавно працювати при запуску таких аркад як Subway Surfers.

Ємність акумулятора - 2800 мАг. Вистачає цього заряду на 5 годин активного використання (наприклад, ігри), до одного робочого дня середнього використання.

За 8 000 гривень можна придбати 5,2-дюймовий Moto G5 Plus. Він вважається трохи сильнішим, так як в ньому стоїть 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 625, з частотою ядра 2 ГГц. Також в ньому трохи більше оперативної і вбудованої пам'яті - 3 і 32 гігабайтів. Батарея збільшена до 3000 мАг.

За 9 000 гривень можна придбати 5,5-дюймовий Moto G5s Plus, який майже не відрізняється від попереднього смартфона, за винятком камери. Це один з небагатьох бюджетних смартфонів, в якому стоять дві основні камери - штучка, яку використовують флагмани таких компаній, як Apple або Samsung. При такій камері можна не боятися розмитої фотографії при "зумі". Moto G5s Plus має дві 13 Мп основні камери і 8 Мп фронтальну камеру.

Alcatel One Touch Idol 4 з хорошим звуком

Вартість: від 4 000 до 8 000 гривень

Французька компанія Alcatel з'явилася раніше, ніж Motorola, а саме в 1898 році. Однак історії компаній схожі - їх багато разів перепродували і поглинали. У 2016 році фінський виробник смартфонів Nokia купив компанію Alcatel за $16,6 млрд.

Смартфонна лінійка One Touch Idol 4 виходить в чотирьох колірних варіантах: сірий, золотий, рожевий і сріблястий. Матеріал корпусу пластиковий. "Фішка" смартфонів лінійки Idol 4 - звук. Вбудовані стереодинаміки компанії JBL (одного з лідерів по виробництву аудіотехніки) працюють з потужністю до 3.6 Вт (на один динамік). Також в комплекті йде дротова гарнітура від JBL.

За 4 000 гривень можна придбати стандартну збірку Idol 4 з восьмиядерна процесором Qualcomm Snapdragon 617 (частота: 4х1,5 Ггц і 4х1,2 Ггц). Смартфон оснащений 3 гігабайтами оперативної пам'яті і 16 вбудованої. Екран смартфона - 5,2 дюйма з роздільною здатністю 1080х1920 пікселів. Основна камера смартфона - 13 Мп, а фронтальна - 8 Мп. не виділяються чимось особливим для свого цінового сегмента. Батарея 2600 мАч.

За 8 000 тисяч гривень можна придбати розширену версію - Idol 4s. У цій версії смартфона все трохи краще. Наприклад, процесор - Qualcomm Snapdragon 652 (частота: 4х1,8 Ггц і 4х1,2 Ггц), а також трохи більше вбудованої пам'яті - 32 Гб. Ємність батареї - 3000 мАч, а основна камера 16 Мп. Оперативна пам'ять і фронтальна камера залишилися такими ж, як і в молодшої моделі.

Пластикова коробка, в яку упакований смартфон, перетворюється в окуляри віртуальної реальності. Однак не варто сподіватися, що це будуть "суперокуляри". Користувачі скаржаться на відсутність вентиляції, харчування і динаміків, неможливість настройки діоптрій і незручність VR-окулярів.

Довгоіснуючий Asus ZenFone 4 Max

Вартість: 6 000 гривень

По суті це такий же "нудний" 5,5-дюймовий смартфон, як і інші бюджетні смартфони в цьому ціновому сегменті. У ньому вартий процесор Qualcomm Snapdragon 425 і 2 Гб оперативної пам'яті, на яких насилу підуть динамічні іграшки. Вбудована пам'ять також залишає бажати кращого - всього 16 Гб. Металевий корпус смартфона буває трьох кольорів: золотого, рожевого і чорного.

Особливістю цього смартфона є його величезний акумулятор, ємність якого - 5 000 мАг. При активній роботі такої смартфон протримається 26 годин, а програвати відео можна до 22 годин.

При помірному використанні працює до трьох діб. Ще однією особливістю Zenfone 4 Max - камери смартфона. Наприклад, фронтальна 8 Мп камера оснащена спалахом для Селфі. А також в смартфон вбудовані дві основні камери, але зроблено це не для гарного "зуму". Одна з камер знімає з роздільною здатністю в 13 Мп, а друга - 5 Мп. Однак друга камера є ширококутної і здатна захопити в кадр більше простору. Кут об'єктива ширококутної камери - 120 градусів.

Подібний телефон підійде мандрівникам і любителям погуляти. Можна не піклуватися про заряд і робити чудові знімки.

Гігантський Xiaomi Mi Max 2

Вартість: від 7 000 гривен

Як завжди, китайський виробник техніки Xiaomi начинив свій смартфон 4 Гб оперативної пам'яті, 64 Гб вбудованої пам'яті (є збірка на 128 Гб вбудованої пам'яті), восьмиядерним процесором Qualcomm Snapdragon 625 (такий же як і в Moto G5 Plus) і ємністю батареї в 5300 мАг . Смартфон "вміє" швидко заряджатися: такий обсяг батареї заряджається за 2 години.

Все це не робить смартфон "суперпотужним", проте можна грати на середніх настройках в деякі динамічні ігри, такі як "Injustice 2" або "World Of Tanks Blitz".

Розмір смартфона підійде хіба що любителям фаблет: екран із діагоналлю 6,4 дюйма, працює в режимі Full HD (1920х1080 пікселів) .Деякі користувачі в своїх відгуках відзначали, що екран смартфона трохи "жевтить".

Основна камера смартфона від Sony працює в дозволі 12 Мп і знімає відео якість 4К і з частотою до 30 fps. Майже така ж сама камера коштує в основному флагмані компанії Mi6. Фронтальна камера - 5 Мп.

З мінусів користувачі відзначали тихе відтворення звуків в навушниках.Також у смартфоні відсутній NFC (бездротова технологія передачі даних). Тобто ви не зможете "розплатитися" в терміналі за допомогою смартфона.

Huawei Nova

Ціна: від 8 000 гривен

Цей смартфон часто називають урізаною копією Nexus 6P. Так що якщо вам подобався Nexus, то вам припаде до душі і Huawei Nova. 5-дюймовий дисплей смартфона виконаний в типовій для компанії Huawei TFT технології.

Читайте також: 4 найпотужніші смартфони. Хто ще, крім Apple та Samsung

Ємність батарей - 3020 мАг і повністю заряджається за 3 години (немає швидкої зарядки). Телефон працює в активному режимі до 24 годин. Також можна переглядати відео до 10 годин без підзарядки.

У смартфоні стоїть восьмиядерний Qualcomm Snapdragon 625 (із частотою ядра 2.0 ГГц), 3 Гб оперативної пам'яті і 32 Гб вбудованої пам'яті.

Смартфон "вміє" знімати відео в якості 4К своєї основної 12 Мп камерою. Селфі можна зробити на фронтальну 8 Мп камеру.

В цілому користувачі відзначали високу якість знімків, навіть при темному освітленні, і довгу роботу смартфона без підзарядки.

"Нічого зайвого" Samsung Galaxy J7 (2016)

Ціна: від 6 000 гривень

Для любителів кілька "кислотних" кольорів екранів смартфонів корейського виробника

Samsung, можливо, сподобається 5,5-дюймовий смартфон Galaxy J7 з фірмовою технологією Super AMOLED. Однак дозвіл екрану не такий високий - 1280х720 пікселів.

Смартфон Samsung Galaxy J7 6 не самий потужний з телефонів: він оснащений процесором Samsung Exynos 5 з вісьмома ядрами Cortex A53, які працюють з частотою до 1,6 ГГц. Також в Galaxy J7 встановлено 2 ГБ оперативної пам'яті.

Ємність батареї смартфона - 3300 мАг. Але в смартфоні немає технології швидкого заряду. Телефон заряджається повністю за 2,5 години. Телефон витримує 10-12 годин активного режиму роботи.

Читайте також: Топ-5 смартфонів, які варті витрачених коштів

Основна камера 13 Мп непогано знімає навіть в темряві, завдяки світлочутливості (f / 1.9) і має автофокус. Фронтальная камера в 5 Мп не має автофокусу, але є вбудовані фільтри для особи і підсвітка-світлодіод.

Непоганий телефон для тих, хто не хоче мучитися з прошивками і іншими нововведеннями. Працює плавно і без збоїв.

Теги:
Читайте також:
Київ
+0.9°C
  • Київ
  • Львів
  • Вінниця
  • Дніпро
  • Донецьк
  • Житомир
  • Запоріжжя
  • Івано-Франківськ
  • Кропивницкий
  • Луганськ
  • Луцьк
  • Миколаїв
  • Одеса
  • Полтава
  • Рівне
  • Суми
  • Сімферополь
  • Тернопіль
  • Ужгород
  • Харків
  • Херсон
  • Хмельницький
  • Черкаси
  • Чернівці
  • Чернигів
  • Біла Церква
  • USD 42.23
    Купівля 42.23
    Продаж 42.89
  • EUR
    Купівля 43.41
    Продаж 44.22
  • Актуальне
  • Важливе
2025, середа
15 січня
13:53
Оновлено
Масована ракетна атака РФ: на Львівщині та Прикарпатті пошкоджені об'єкти критичної інфраструктури
13:51
ЗСУ, мобілізація
Уряд змінив процедуру відстрочки від мобілізації для рідних зниклих безвісти за особливих обставин
13:47
Дональд Трамп
Радники Трампа вважають, що до мирної угоди стосовно війни в Україні залишилося "кілька місяців", - Reuters
13:45
Придністров'я
У невизнаному Придністров'ї заявили, що РФ надаватиме їм газ як гуманітарну допомогу
13:38
Оновлено
Обстріл Краматорська 15 січня
Росіяни зранку вдарили по Краматорську: є поранені, серед них - діти
13:34
Володимир Зеленський
Зеленський підписав закон про подовження можливості стати на облік після СЗЧ
13:32
ЗСУ
Рада ухвалила закон щодо направлення підрозділів ЗСУ за кордон під час воєнного стану
13:21
У Києві затримали чотирьох підпалювачів військових авто на замовлення РФ
13:07
Ексклюзив
Роб Бауер
Очільник військового комітету НАТО Роб Бауер: РФ не досягла жодної цілі в Україні, а втратила 700 тис. військових
13:04
гаубиця RCH 155
Німеччина виділила для України новий пакет допомоги
12:52
Огляд
Карта бойових дій за 8-15 січня
Карта бойових дій за період 8-15 січня: РФ хоче закрити максимум питань на фронті до інавгурації Трампа
12:48
Оновлено
Президент Південної Кореї Юн Сок Йоль
У Південній Кореї слідчі заарештували президента Юн Сок Йоля, він відмовився свідчити про держпереворот
12:45
Для запобігання підпалам і диверсіям: СБУ й Нацполіція випустили соціальний ролик "Спали" ФСБшника"
12:36
Піп Іван
На Україну насувається антициклон: прогноз погоди від Наталки Діденко на 16 січня
12:17
Оновлено
на фото Верховна Рада України
ВР підтримала законопроєкт про допуск медіа на засідання комітетів: Юрчишин розповів про організацію роботи журналістів
12:16
Оновлено
Володимир Зеленський і Дональд Туск
Зеленський у Польщі зустрівся з прем'єром Туском
12:07
OPINION
Фінти вухами: Чим небезпечне переведення техперсоналу у піхоту
12:03
На фото: музиканти гурту Metallica
Metallica задонатила $500 тис. на допомогу постраждалим від пожеж у Лос-Анджелесі
11:49
Ексклюзив
Сергій Згурець, український журналіст, військовий експерт
Армія РФ використала 6 різних типів ракет: Згурець про масовану атаку України
11:41
Огляд
світ, міжнародний огляд
Австралія викликає посла Росії через повідомлення про смерть полоненого військового з Мельбурна, а занепокоєння Європи щодо Трампа не поділяється у решті світу. Акценти світових ЗМІ 15 січня
11:40
Оновлено
пожежа, Хрещатик 15
У центрі Києва зайнявся підземний колектор: рятувальники ліквідували пожежу
11:31
Оновлено
Воєнний стан
Рада продовжила воєнний стан і загальну мобілізацію в Україні до 9 травня
11:26
Учасника Нацвідбору Муаяда звинуватили у сексизмі. Він відреагував
11:22
ППО
Сили ППО збили 30 російських ракет та 47 безпілотників
11:20
електроенергія
У низці областей скасували графіки вимкнення світла, запроваджені через атаку РФ: ситуація в енергосистемі на 15 січня
11:13
Володимир Зеленський
Наразі фактів про підготовку замахів на Зеленського немає, - глава УДО Морозов
11:12
OpenAI
У ChatGPT тестують функцію нагадування про події
10:54
Ексклюзив
російські окупанти, армія РФ, окупант, агресор
Ворог намагається зробити плацдарм і розвинути наступ: речник ОСУВ "Хортиця" про Куп'янський напрямок
10:43
Інфографіка
долар євро валюта обмін
Курс валют на 15 січня: скільки коштують євро та долар у банках
10:38
Роберт Фіцо
У Словаччині школяр із синьо-жовтою стрічкою відмовився тиснути руку президенту. Фіцо заявив, що "комусь потрібні три ляпаси"
10:30
PR
Плюси доставки піци в Києві від мережі піцерій Monoпіца
10:24
Правоохоронці затримали члена КРАІЛ за підозрою в підтримці онлайн-казино, власниками якого є росіяни
10:21
Оновлено
Борис Філатов
Філатов прокоментував заочний вирок у РФ: "Це гордість і визнання моїх заслуг"
10:15
Володимир Зеленський
Армія РФ запустила по Україні понад 40 ракет і 70 БПЛА: Зеленський відреагував на масовану атаку
10:04
OPINION
Китай виснажує Росію в Україні
10:00
PR
Теплиці майбутнього: як AgroGloryTime змінює агросектор України
09:59
Ексклюзив
Кім Чен Ин інспектує війська КНДР
КНДР не визнаватиме своїх військовослужбовців, яких взято в полон, - правозахисник Павліченко
09:44
новини Львівщини
В Антонівці на Херсонщині через російський обстріл загинула медсестра
09:29
Дмитро Лубінець
У 2024 році до омбудсмена 16 973 рази зверталися щодо захисту прав військових
09:22
Георгій Гахарія
У Грузії напали на експрем'єра та чинного лідера опозиційної партії Гахарію
Більше новин