live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Пам'яті Марти Кінасевич

У цьому році відійшло так багато людей, які творили епоху, які зберігали людяність, цінності, були орієнтирами і у професії, і у громадянській позиції

Померла Марта Кінасевич. Я починав колись свою творчу роботу на Львівському радіо. Тоді було одне львівське радіо. І була одна Марта Кінасевич, керівник музичної редакції, прекрасна ведуча, журналіст, музикознавець.

Її "Мандрівний меридіан" я біг слухати до проводового приймача, покидаючи усі справи.

А згодом у її редакції ми з "Товариством Лева" запускали вже іншу програму "Музична толока", яку вели з Ігорем Копестинським і Іваном Задорожним. Ще однієї моєї співведучої Галини Домогарової теж уже немає.

"А що, якщо ми запустимо в ефір "Пінк Флоїд"?", - запитував я у Марти. Вона дозволяла. Ще існував Радянський Союз, списки заборонених груп. Марк Анапольський, тоді керівник львівського рок- клубу, а зараз київський підприємець приносив з дому бабінний "Юпітер" і ми переписували на спеціальні "професійні" МЕЗи зкопійовану з контрабандних платівок музику.

Потім я вигадував якісь тексти про мир, які нібито співав "Пінк Флоїд", ніс їх до цензора: "Дозвольте, це ж борці за мир співають".

Львів тоді був заповідником європейських інтелектуалів, тихих, твердих, мужніх і чесних людей. Одна з них від нас пішла. Вічная пам‘ять...

новини партнерів

15 жовтня, 2018 понеділок

14 жовтня, 2018 неділя

15 жовтня, 2018 понеділок

14 жовтня, 2018 неділя

13 жовтня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати