Великий ренесанс ОПЗЖ? Як Штепа, Добкін і Медведчук знову опинились на білому коні


фото: zagittya.com.ua
Олександр Вілкул, Неля Штепа та Михайло Добкін ідуть в мери, а правоохоронна система іде гуляти лісом. Навіть так — іде на гречку, бо ті, хто носив георгіївські стрічки, футболки з “Беркутом” та підносили хліб-сіль Ігорю-Стрелкову-Гіркіну ідуть на мерів і користуються підтримкою тамтешнього пролетаріату... Невже 2014-й нічого не навчив?

Повернемось до свіжих соціологічних опитувань. Минулого року електоральну карту об’єднав Володимир Зеленський. Бо запит на оновлення політичної системи і політичних фейсів, який витає у повітрі — нікуди не зник. Попри те, що останні три виборчі цикли “УДАР”, “Народний фронт”, “Самопоміч” намагалися освоїти цей тренд, але бездарно зливали усі шанси — джек-пот двічі отримала ЗЕ-команда. Урешті загравшись у центризм, “какуюразніцу” та намагання умаслити “ту сторону” під російськими триколорами “слуги” отримали те, що і попередники. Відторгнення, розчарування — і відкушені рейтинги. Як підсумок — на заході і в центрі країни електоральні бонуси отримала ЄС, а на Півдні та Сході ОПЗЖ.

25 вересня Неля Штепа урочисто заявила, що зареєструвалась як кандидат на пост міського голови Слов’янська. Найстрашніше, що рейтинги Нелі у рідному місті просто зашкалюють. А нинішній мер виграв вибори, бо обіцяв... любити Слов’янськ не менше, аніж Неля.

Про особливості цієї любові щедро згадує пошук Google. Де Неля в георгіївських стрічках на спортивний костюм радо вітає Гіркіна-Стрєлкова. Де Штепу підозрювали у вбивстві офіцера СБУ Геннадія Беліченка — і про це нагадує витяг із ЄРДПР. 

 

Лобизайся з бойовиками, топи за референдум, підтримуй рускомір, йди на місцеві вибори. Профіт!

Опубліковано Харитоном Старським Середа, 23 вересня 2020 р.

 

Або так само можна знайти феєричне інтерв’ю Нелі, де вона клянеться, що Донбас готовий іти до Росії прямо тут і зараз. 

 

Тепер це непокаране пергідрольне зло може цілком легально інтегрувати “русский мир” в підконтрольне Україні місто і власним прикладом доводити, що колабораціонізм і сепаратизм — це справа модна, почесна і приносить не баланду в тюрмі строгого режиму, а привілеї.

Ідемо далі. Днями Юрій Бойко приїздив до Вінниці, де урочисто представляв свого кандидата в мери. Поруч із топом ОПЗЖ кандидатів вітав колишній нардеп Партії регіонів, кримінальний бізнесмен Володимир Продивус, який раніше...брав участь і бандитських розбірках щодо бурштинових копанок.

Це факт свідчить про те, що ще для одного видатного діяча кримінальні справи закінчились нічим, бо ж тепер Продивус як ні в чому не бувало — крутиться в‘юном навколо Бойка. 

Або ж рушаємо далі. Як ОПЗЖ страхується у Харкові на той випадок, якщо Геннадій Кернес не вийде здоровим та сильним із клініки “Шаріте”. Не так давно Михайло Добкін вступав у боротьбу за крісло мера Києва у шкіряній куртці та на мотоциклі Indian — аж тут раптом вирішив повернутися до Харкова.

По факту очевидно, що Михайло Маркович вирішив підстрахувати свого політичного учителя Кернеса. На випадок, якщо він так і не оклигає після коронавірусу. Або, коли одужає — але в кріслі мера Харкова красуватиметься уже інша людина.  

До речі, де ми втратили той момент, коли Добкін отримав індульгенцію за носіння футболок “Беркут” і закликав будувати Харківську народну республіку?  

Партія регіонів і її правонаступниця - ОПЗЖ мали піти назавжди у минуле. Однак на виборах 2020 вони можуть не лише взяти реванш, а і показати свою безкарність: “ну что, майданутые? Мы опять в дамках”. Така перемога не могла би статися, якби судова система робила свою роботу якісно — інакше вся фракція ОПЗЖ шила би ватники в колоніях строгого режиму.  

Віктор Медведчук та його санчопанса Юрій Бойко збирають під своє крило відвертих бандитів і сепаратистів і формують організовану злочинну групу. Біда в тому, що нинішня ціль цієї зграї не просто вкрасти усе, а знищити нашу незалежність. 

Ось тому вони так в унісон заговорили про возз’єднання із РФ, про те, що Лукашенку треба було вчитися на помилках Януковича — і варто чавити демократичні протести у зародку. Раніше було трошки простіше. Бо всі розуміли, де чорне, а де біле. У владі не було троянського вірусу імені Андрія Єрмака, а старці особливого призначення Фокін та Кравчук вирощували троянди для онучок на дачі в Кончі-Заспі. Ми надто довго толерували зло — і воно погрожує зжерти живцем нас. 

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати