Ініційований президентом законопроєкт про деолігархізацію не спрацює без системних змін, — Кіра Рудик
Ініційований президентом Володимиром Зеленським законопроєкт про статус олігархів має потягнути за собою зміни до антимонопольного, податкового законодавства і норм по медіа
Таку позицію озвучила Кіра Рудик, голова партії “Голос”, в ефірі програми “Великий ефір Василя Зими” на телеканалі Еспресо.
“Після ухвалення закону про деолігархізацію повинні бути зміни — по-перше, до антимонопольного законодавства, по-друге, до податкового кодексу та до законодавства про медіа. І що важливо — це мають бути зміни, спрямовані не проти когось конкретного або на користь когось іншого”, — сказала Рудик.
Вона підкреслила, що зміни мають сформувати рівні правила для всіх.
“Без змістовного наповнення такого законопроєкту він стане просто популістичним кроком, наче щось робиться. Але результат ми побачимо, тільки якщо буде комплекс і стратегія дій, направлених на зміни”, — зауважила очільниця партії “Голос”.
-
Ініційований президентом Володимиром Зеленським законопроєкт "про статус олігарха" базуватиметься на антитрастовому законі США, розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
-
Статус олігарха визначатимуть за сімома критеріями, сказав перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук.
-
Згідно з критеріями, розробленими апаратом Ради національної безпеки та оборони, до списку олігархів в Україні можна віднести 13 осіб, повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.
- Актуальне
- Важливе