Коболєва звільнили з “Нафтогазу” через збитки, це не політичне, а економічне рішення, – заступник міністра енергетики
Рішення звільнити Андрія Коболєва з посади голови НАК “Нафтогаз” було не політичним, а економічним
Про це повідомив заступник міністра енергетики України з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков у програмі “Великий ефір Василя Зими” на Еспресо.TV.
“Незалежний фінансовий аудит показав, що в 2020 році група компаній “Нафтогаз” зазнала збитків на понад 19 мільярдів гривень. Неефективні управлінські рішення, які були поєднані з фінансово-економічними недоліками в роботі “Нафтогазу” показала також і ревізія державної аудиторської служби”, – зазначив Демченков.
Замміністра енергетики також додав, що компанія “Укргазвидобування”, що входить до складу НАК “Нафтогаз”, зменшила видобуток товарного й обсяги валового газу, а приватні компанії – навпаки збільшили, що свідчить про неефективний менеджмент державної компанії.
“Ми знаємо, що 2020 року “Нафтогаз” вперше за багато років отримав з держбюджету компенсацію на суму понад 32 мільярди гривень. А сьогодні щодо звільнення Коболєва нам розповідають про політичне рішення. Це рішення було спровоковане неефективним менеджментом і показниками роботи правління, яке призвело до значних збитків”, – заявив Демченков.
- Нагадаємо, Кабінет міністрів України призначив Юрія Вітренка головою правління НАК “Нафтогаз України”.
- Актуальне
- Важливе