live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Заповзятливі ділки ввезли в Україну сумнівних ліків на $ 1 млрд.

Правоохоронці викрили групу службових осіб одного із приватних підприємств, що ввезли на територію України близько 125 найменувань лікарських засобів без висновків щодо їх якості

У період з березня 2013 року по січень 2014 року цією групою було проведено понад 3 тисячі операцій на суму 1 млрд. доларів США. В Україну було ввезено близько 125 найменувань лікарських засобів без висновків щодо їх якості, повідомили Еспресо.TV в прес-службі МВС.

Зберігання та подальша реалізація ввезених лікарських засобів здійснювалась одним із приватних підприємств зі складських приміщень не пристосованих для їх зберігання.

Майже за рік зловмисники здійснили понад 3 тисячі операцій. До вчинення цих протиправних дій причетні службові особи Держлікслужби та митниці,  повідомляє начальник ДДСБЕЗ МВС України Василь Пісний.

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю спільно із Головним слідчим управлінням МВС України викрили групу службових осіб одного із приватних підприємств, які не маючи ліцензій на імпорт, зберігання та реалізацію лікарських засобів, ввозили до України лікарські препарати. Представники цього підприємства вступили у злочинну змову із службовими особами деяких державних контролюючих органів, - зазначив Василь Пісний.

новини партнерів

13 липня, 2020 понеділок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати