live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українці Португалії закликали свій парламент визнати «ДНР» та «ЛНР» терористичними

Фото Спілки українців Португалії
фото: vidia.org
Українці Португалії провели мітинг під стінами португальського парламенту та передали звернення до депутатів із проханням визнати так звані «ДНР» та «ЛНР» терористичними організаціями

Про це зазначили у прес-службі Спілки українців Португалії, повідомляє Еспресо.ТV.

Після збитого пасажирського лайнера малайзійських авіаліній спроби Росії захопити східні та південні території України вже вийшли за рамки локального, двостороннього конфлікту.

«Офіційна Москва і до того пояснювала анексію Криму та самопроголошення так званих Донецької та Луганської народних республік не як внутрішній український конфлікт, а як боротьбу геополітичних інтересів ЄС та США проти Росії. Нерідко в російських ЗМІ подавалася і подається ідея, що етнічні росіяни в Україні переслідуються українськими націоналістами і фашистами за вказівками та підтримки західних спецслужб. Подібні сценарії Росія вже застосовувала в придністровській, чеченській та грузинській кампаніях», - йдеться у повідомленні.

Окрім цього, вже доведено не тільки українськими, але й західними спецслужбами, що важка зброя надходить до терористів з Росії та що керують цими угрупуваннями агенти російських спецслужб. Серед бойовиків терористичних організацій є вихідці з Росії, Чечні та Сербії, що ніякого відношення не можуть мати до етнічних конфліктів в Україні, переконують депутатів українці Португалії.

«Отже, наведені аргументи, які не є повним переліком наявних фактів, показують, що виникнення «ДНР» та «ЛНР» не є спробою російської етнічної меншини в Україні захистити свої права чи самовизначитись, а швидше – добре продуманим і заздалегідь підготовленим планом Росії захопити територію України, аби ввести Україну в стан хаосу і терору… Українці у всьому світі звертаються до урядів та парламентів країн проживання: підтримати Україну та визнати військові угрупування, що називають себе «ДНР» та «ЛНР», терористичними організаціями з усіма правовими та міжнародними наслідками», - повідомили у прес-службі.

В повідомленні також зазначено, що правдива правова оцінка агресії Росії проти України на міжнародному рівні може стати ключовим моментом у припиненні кровопролиття в Україні і можливих терористичних актів, що вже стосуються і інших країн.

Нагадаємо, раніше Еспресо.ТV повідомляло про те, що Спілка українців у Португалії висварили місцеві комуністичні організації, які в травні цього року підписали звернення «Солідарність з українським народом» у боротьбі з «фашистською загрозою» Україні.

 

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати