ДонОДА переїжджає із Маріуполя до Краматорська, - Кіхтенко

Донецька обласна державна адміністрація розміститься у Краматорську, тимчасом, як силовики регіону залишаться в Маріуполі

Про це повідомив сьогодні голова Донецької облдержадміністрації Олександр Кіхтенко на робочій нараді з міськими головами та головами райдержадміністрацій регіону, яка проходила в Краматорську, передає Еспресо.TV з посиланням на УНІАН.

Він також поінформував присутніх про те, що його офіс розташовуватиметься в Краматорську, а в Маріуполі залишаться обласні управління всіх силових структур - УВС, СБУ, прокуратури та інших відомств, таким чином Маріуполь залишається найважливішим містом в стратегічному відношенні. Кіхтенко поставив перед керівниками міст і районів Донецької області завдання своєчасно і в повному обсязі підготуватися до зими, а так же налагодити тісніші контакти з населенням, оперативно інформуючи жителів області про проведену роботу та ситуацію в регіоні.

Підбиваючи підсумки наради, Кіхтенко зазначив, що йому обіцяна потужна підтримка з боку президента та Уряду України у вирішенні проблемних питань Донецької області.

Нагадаємо, 11 жовтня голова Донецької облдержадміністрації Олександр Кіхтенко на своїй першій прес-конференції в м. Святогорську заявляв, що ОДА знаходитиметься в одному з міст на не окупованій території регіону.

Також він заявив, що українська влада підписала нову угоду про припинення вогню з бойовиками і що, можливо, українська влада дійсно піде на обмін територіями з бойовиками

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати