live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Спецслужби Росії хочуть об'єднати всі терористичні угрупування Донбасу для захоплення нових міст


фото: провэд.рф
Спецслужби Російської Федерації хочуть об'єднати всі терористичні угрупування Донбасу для захоплення нових стратегічно важливих міст

Таку думку в ефірі Еспресо.TV висловив екс-голова служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж.

"Представники спецслужб Росії намагаються об'єднати розрізнені групи терористів у зв'явку з тим, що немає єдиної координації дій. Відповідно, діють групи по вказівкам розрізнених центрів ФСБ, ГРУ генштаба та інші. Тому передбачено таку коородинацію провести та створити цільні групи, такі як Новоросія, об'єднати ЛНР і ДНР",- зазначив він. 

Він зауважив, що тоді "це буде злагоджена робота не тільки по протидії АТО, а і по захопленню нових стратегічних об'єктів, таких як Маріуполь, Донецький аеропорт"

"В цій ситуації така кородинація їм особливо необхідна",- вважає Маломуж. 

Також він розповів про те, яким саме чином буде відбуватися створення злагодженої роботи між тероритстичним угрупуваннями.

"Там йде ротація тих людей, які виявляють індивідуальність. В такій ситації одні терористи будуть відкликатись, інші зачищатись. Зачищатись будуть неконтрольовані, екстремістьскі налаштовані терористи. Ті хто із числа кримінальних авторитетів, які не підкоряються ні ДНР, ні ЛНР ні Росії. Буде чітко сформована вертикаль і скоординовано дії на такі важливий період, як вони вважають, зима-осінь",- сказав екс-розвідник.

новини партнерів

17 жовтня, 2017 вівторок

17 жовтня, 2017 вівторок

16 жовтня, 2017 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати