Україну вперше відвідали світові гуру соціального маркетингу та соціального бізнесу

В Києві відбулася Міжнародна конференція «Соціальне партнерство – шлях до Європи», яка проходила у рамках дводенного Міжнародного форуму «Найкращі соціальні проекти України» – 2014.

Що таке соціальний маркетинг? Чи може він стати маркетингом майбутнього? Чи може соціальний бізнес розвиватися в Україні і мати підтримку держави? Який ефект мають отримувати громадяни від соціальних програм? – на ці питання спробували відповісти експерти. Ключовими цілями конференції стали:  побудова майданчика для налагодження конструктивного діалогу  між бізнесом, владою та суспільством  та збір світових соціальних інновацій для навчання та тиражування в Україні.

30 жовтня 2014 року конференція зібрала понад 100 підприємців, топ-менеджерів, представників влади, громадських організацій, а спікерами заходу виступили провідні світові та українські експерти у сфері соціального маркетингу та соціального підприємництва.

Захід відкрили засновники і керуючі партнери Групи соціального бізнесу  О2, ініціатори Форуму – Гліб та Октябрина Лісовські:

 «Явище соціального маркетингу і використання його механізмів зараз дозволить Україні досягти швидких реформ. Тому наша основна мета – зробити так, щоб про це явище дізналося якомога більше людей.  Саме тому ми вже другий рік поспіль проводимо Форум «Найкращі соціальні проекти України». Кожен з Вас, хто сьогодні відвідав конференцію – вже трішечки соціальний підприємець. І якщо хоч частинку інформації ви візьмете з собою і поділитесь з оточуючими – розпочнеться процес створення соціальних цінностей для Вас, Вашої групи і суспільства в цілому».

Вперше в Україні своїм досвідом ділилися провідні світові експерти: гуру соціального маркетингу Джефф Френч, провідний фахівець з програм мікрокредитування Діліп Кумар, та розробники локальних програм добробуту Лінда Кліман та  Леонард Німа.

Учасниками конференції також стали  представники посольств іноземних держав в Україні, представники влади, бізнес-лідери, громадські активісти-реформатори: Йоханес Айгнер, Крістоф Шпаті, Андреас фон Бекерат, Хеннінг Драгер, Альона Сібірякова, Ірина Суслова, Катерина Рігг,  Володимир Удовиченко,  Ярослав Юрцаба, Анастасія Боренкова, Василь Назарук, Олександр Лієв, Анна Сенюк.

За час події прозвучало 14 ексклюзивних доповідей та презентацій про основи, практичні інструменти,  успішний український та міжнародний досвід втілення  соціальних ініціатив у бізнесі, які викликали масу профільних запитань від відвідувачів.

Варто відмітити, що у другій частині конференції відбулась дискусійна сесія «Зміна поведінки і зміна політики: система vs людина», яка викликала жваве обговорення прав та обов’язків влади, бізнесу та суспільства у процесі створення та реалізації соціальних проектів. Учасники дискусії дійшли висновку, що Україна має значний потенціал для сталого розвитку соціального підприємництва та бізнесу за умови налагодження конструктивного діалогу всіх секторів соціальної системи.

Це підтвердив і світовий експерт даного напрямку, Джефф Френч, говорячи про перспективи соціального маркетингу, його механізми,  специфіку та вигоди проектів: 

«Прості люди повинні контролювати програми і бути лідерами. Якщо застосувати ці принципи  для соціальних  проектів  - це допоможе, і бізнесу, і суспільству. Це чудово, але це те, що я називаю рішенням

Все по темі

новини партнерів

3 грудня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати