live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Рада проголосувала за склад комітетів


фото: io.ua
Народні депутати проголосували за основу і вцілому проект Постанови про обрання голів, перших заступників, заступників голів, секретарів, членів комітетів Верховної Ради України восьмого скликання

За проект постанови №1009 проголосували 249 депутатів, передає Еспресо.TV.

Остаточний склад голів комітетів наразі не відомий.

В тексті проекту постанови, опублікованому на офіційному сайті Ради, замість голів трьох комітетів стоять прочерки. Загалом список комітетів та його голів виглядає так:

1) Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин:

Голова Комітету - КУТОВИЙ Тарас Вікторович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";
2) Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства: 
Голова Комітету  
перший заступник голови Комітету – АНДРІЄВСЬКИЙ Дмитро Йосипович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

3) Комітет з питань бюджету:

Голова Комітету  ПАВЕЛКО Андрій Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

4) Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування:

Голова Комітету  ВЛАСЕНКО Сергій Володимирович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

5) Комітет з питань екологічної політики, природо¬користування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи:

Голова Комітету  ТОМЕНКО Микола Володимирович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

6) Комітет з питань економічної політики:

Голова Комітету  ІВАНЧУК Андрій Володимирович  народний депутат України, фракція  Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

7) Комітет з питань європейської інтеграції:

Голова Комітету  ГЕРАЩЕНКО Ірина Володимирівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

8) Комітет з питань законодавчого забезпечення право¬охоронної діяльності:

Голова Комітету  КОЖЕМ’ЯКІН Андрій Анатолійович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

9) Комітет з питань запобігання та протидії корупції:

Голова Комітету  СОБОЛЄВ Єгор Вікторович – народний депутат України, фракція Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ";

10) Комітет у закордонних справах:

Голова Комітету  ГОПКО Ганна Миколаївна – народний депутат України, фракція Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ";

11) Комітет з питань інформатизації та зв’язку:

Голова Комітету  ДАНЧЕНКО Олександр Іванович – народний депутат України, фракція Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ";

12) Комітет з питань культури і духовності:

Голова Комітету  КНЯЖИЦЬКИЙ Микола Леонідович  народний депутат України, фракція  Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

13) Комітет з питань науки і освіти:

Голова Комітету  ГРИНЕВИЧ Лілія Михайлівна  народний депутат України, фракція  Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

14) Комітет з питань національної безпеки і оборони:

Голова Комітету  ПАШИНСЬКИЙ Сергій Володимирович  народний депутат України, фракція  Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

15) Комітет з питань охорони здоров’я:

Голова Комітету  БОГОМОЛЕЦЬ Ольга Вадимівна – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

16) Комітет з питань  паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки:

Голова Комітету  МАРТИНЕНКО Микола Володимирович  народний депутат України, фракція  Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

17) Комітет з питань податкової та митної політики:

Голова Комітету  НАСІРОВ Роман Михайлович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

18) Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин:

Голова Комітету  НЕМИРЯ Григорій Михайлович – народний депутат України, фракція політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

19) Комітет з питань правової політики  та правосуддя:

Голова Комітету  КНЯЗЕВИЧ Руслан Петрович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

20) Комітет з питань промислової політики та підприємництва: 

Голова Комітету  ГАЛАСЮК Віктор Валерійович – народний депутат України, фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

21) Комітет з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України:

Голова Комітету - 
перший заступник голови Комітету  ПИНЗЕНИК Павло Васильович  народний депутат України, фракція  Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

22) Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики:

Голова Комітету  СЮМАР Вікторія Петрівна  народний депутат України, фракція  Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

23) Комітет з питань сім’ї, молодіжної політики та спорту:

Голова Комітету  ПАЛАТНИЙ Артур Леонідович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

24) Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення:  

Голова Комітету  ДЕНІСОВА Людмила Леонтіївна  народний депутат України, фракція  Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

25) Комітет у справах  ветеранів та інвалідів:

Голова Комітету  ТРЕТЬЯКОВ Олександр Юрійович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

26) Комітет з питань транспорту:

Голова Комітету  ДУБНЕВИЧ Ярослав Васильович – народний депутат України, фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

27) Комітет з питань  фінансової політики  і банківської діяльності:

Голова Комітету - 
перший заступник голови Комітету - КЛІМОВ Леонід Михайлович – народний депутат України, депутатська група "Економічний розвиток";

 

новини партнерів

10 грудня, 2018 понеділок

10 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати